Centrum Rozwoju Osobistego i Percepcji Nadzmysłowej

Potrzebujesz pomocy
Skontaktuj się ze mną

Kronika Akaszy – jak wejść

Kronika Akaszy to pole energo-informacyjne wszechświata, o którym pisałem w poprzednim artykule dostępnym na stronie. Dziś będzie na temat tego “jak wejść do Kroniki Akaszy” czyli co zrobić aby nauczyć się pozyskiwać informacje z Kroniki Akaszy.

Mistyczna Kronika Akaszy to miejsce wyobrażane często jako ogromna, wielopoziomowa biblioteka, w której znajdują się księgi życia każdego człowieka, każdej istoty oraz zapis każdej informacji, która wydarzyła, się, wydarza, lub wydarzy się we wszechświecie. Słowem, jest to miejsce dostępu do całościowej wiedzy wszechświata.

Wyobrażenia symboliczne, takie jak zapis wiedzy w księgach, symbol biblioteki, która w oczywisty sposób kojarzona jest ze zbiorem wiedzy, jest dla ludzkiego umysłu uniwersalnym kluczem. Dlatego pole energo-informacyjne, przez które w rzeczywistości zyskujemy dostęp – ubrane w wyobrażenie biblioteki – było sposobem na pojęcie, zrozumienie, oraz nakierowanie umysłu mistyków i magów starożytności oraz wielu późniejszych epok.

Także dziś wyobrażenie wielkiej biblioteki zwanej Kroniką Akaszy okazuje się dla wielu osób pomocne, w nakierowaniu umysłu na “punkt dostępu”. Choć wyobrażenie to wcale nie jest konieczne. Stanowi bowiem rodzaj wizualnego drogowskazu dla umysłu, nie zaś rzecz dosłowną.
Choć biblioteki wiedzy jako takie w przestrzeni energo-informacyjnej rzecz jasna również się znajdują. Jednak tu będziemy mówić o zdolności wglądu i dostępu z meta-poziomu czyli tego wglądu całościowego w dowolne miejsce i wydarzenie we wszechświecie.

Prawie dowolne, ponieważ trzeba sobie na początku uzmysłowić, że choć człowiek posiada ogromne możliwości wglądu w Kronikę Akaszy to jednak są one limitowanie jego własną zdolnością pojmowania i przyswajania informacji. Umiemy postrzegać i zrozumieć do pewnego stopnia te rzeczy, które są w jakiś sposób podobne do naszego wcześniejszego doświadczenia, zgodne z naszym stanem wiedzy, poziomem świadomości, zdolnościami percepcyjnymi etc.
Jeśli coś jest zbyt abstrakcyjne, czyli wykraczające poza nasze wcześniejsze doświadczenie to nasza zdolność wychwycenia o co w tym chodzi i pełnego zrozumienia jest naturalnie ograniczona.
Są jednak i na to pewne techniki ale do nich wrócimy innym razem. Dziś zajmujemy się odpowiedzą na pytanie: Jak wejść do Kroniki Akaszy, czyli jak zacząć pozyskiwać wiedzę z Kroniki Akaszy.

Mistycy na przestrzeni wieków aby wejść w Kronikę Akaszy oddawali się medytacjom i rygorystycznemu treningowi umysłu, który trwał często całe życie. Większość z nich dopiero po wielu latach praktyki, często po dekadach, osiągało rezultaty mistycznego wglądu.

Działo się tak głownie dlatego, że nie wystarczy skupić umysłu, wyrazić życzenia i mieć od razu czysty wgląd w Akaszę.
Nasz logiczny umysł oraz nasza kreatywna strona umysłu bardzo nawykowo zaczynają bowiem wszystko od razu analizować, snuć domysłu, snuć fantazje etc., zanieczyszczając informacje płynące z faktycznej percepcji pozazmysłowej i wglądu w Kronikę Akaszy.
Niewiele jest osób na świecie zdolnych od tak zapanować nad tym procesem i można mówić o nich jako o rzadkich wyjątkach od reguły.
Tymczasem my chcemy nauczyć się tej zdolności nie licząc, na bycie wyjątkiem jednym z miliardów. Jak to więc zrobić?

Kluczowe by wejść do Kroniki Akaszy jest wytworzyć stan, w którym logiczny umysł nie kwestionuje informacji na które napotyka, zaś nasza wyobraźnia nie dodaje od siebie wyobrażeń, które nie pochodzą z percepcji nadzmysłowej.

Ilekroć wiemy z góry co badamy – na przykład powiem Ci, dokonaj teraz wglądu i powiedz mi co się znajduje na Marsie – to Twój umysł zarówno logiczny jak i wyobraźnia zaraz będą miały okazję się uaktywnić.

Umysł logiczny zacznie stawiać warunki i mówić na bazie wcześniejszego stanu wiedzy i doświadczenia co jego zdaniem jest tam możliwe a co nie. Jednak wcześniejsze doświadczenie niekoniecznie okaże się zgodne ze stanem faktycznym nowego, niezbadanego wcześniej przez nas zagadnienia. To w co wierzymy, że jest możliwe, jest często bardzo subiektywne, więc stawiamy sztuczne ograniczenia oraz oczekiwania płynące z logicznego umysłu, “by się zgadzało” z naszymi oczekiwaniami. Tymczasem aby zyskać prawdziwy wgląd i odkryć to czego jeszcze nie wiemy, musimy zatrzymać na jakiś czas wtrącanie się i kwestionowanie wszystkiego przez logiczny umysł w trakcie trwania takiej sesji gdy wchodzimy do Kroniki Akaszy.

Drugą przeszkodą jest nasz umysł kreatywny i rozbudzona wyobraźnia. Na przykładzie wcześniej podanego Marsa, nasza wyobraźnia bardzo chętnie może uruchomić swoje zasoby kreatywne gdy z góry wiemy co badamy. Widzieliśmy rożne filmy, czytaliśmy rożne książki etc. Na bazie tego nasza wyobraźnia umie zbudować rożne ciekawe scenariusze, które niekoniecznie muszą okazać się prawdziwe.
Człowiek posiada ogromne zdolności kreatywne, dlatego zostawiony samemu sobie i puszczony w samopas umysł kreatywny może całkowicie nam zafałszować wgląd, gdyż wyobrażenia szybko mogą stać się dominującym elementem naszego „postrzegania”, przyćmiewając i przykrywając subtelne sygnały wglądu w Kronikę Akaszy płynące z percepcji pozazmysłowej.

Co więc zrobić aby powstrzymać umysł logiczny oraz kreatywny od nadmiaru aktywności?
Przeprowadzamy tak zwaną sesję w ciemno, w której badając dane zagadnienie, nie wiemy z góry, że je badamy. Dzięki temu nie mamy wyobrażeń i logicznych oczekiwań tworzących się na ten temat w trakcie wglądu w Akaszę.

Takim zestawem technik, które rozwinięto aby zapanować nad tymi procesami i umożliwić czysty wgląd jest Remote Viewing.

Techniki Remote Viewing zostały zaprojektowane z uwzględnieniem wiedzy o tym jak działa ludzki umysł, w taki sposób aby eliminować te czynniki, które zanieczyszczają sesję wglądu i aby sprawić by wgląd ten był jak najbardziej czysty i obiektywny.

Dzięki technikom Remote Viewing stało się możliwe wyćwiczenie w stosunkowo krótkim czasie – bo nie na przestrzeni dziesiątek lat a na przestrzeni maksymalnie kilku miesięcy – mających rezultaty i osiągnięcia „Remote Viewerów” (bardziej potocznie mogli byśmy powiedzieć też: „jasnowidzów”) i eksplorowanie Kroniki Akaszy w zakresie wcześniej nieosiągalnym dla ludzkości!

Techniki Remote Viewing pozwalają poznawać dokładnie jak działa nasz umysł i pomagają nam w oparciu o tą wiedzę i spostrzeżenia rozpoznawać i eliminować czynnik wyobraźni czy domysły na bazie oczekiwanego “prawdopodobieństwa”, a używać prawdziwej percepcji nadzmysłowej do uzyskania informacji.

Wejść do Kroniki Akaszy może dziś każdy. Kiedyś mogli zrobić to tylko nieliczni, często spędziwszy pół życia na samych przygotowaniach.
To oczywiście nie znaczy, że dziś ta zdolność jest dostępna na pstryknięcie palcami dla każdego, ale badania nad Remote Viewing wykazały, że wszyscy mamy zdolność percepcji pozazmysłowej, tylko trzeba ją odpowiednio poznać i umieć przeprowadzić ten proces w kontrolowany sposób, aby nasz umysł mógł skupić się na odbieraniu informacji, których poszukujemy, bez przeszkód.

Jeśli chcesz wejść do Kroniki Akaszy, zapraszam do zapoznania się z moimi artykułami na temat Remote Viewing, darmowym ebookiem, oraz do uczestnictwa w zajęciach online, na których uczę jak to zrobić i na których wspólnie praktykujemy wgląd przy pomocy percepcji nadzmysłowej.

Jakub Qba Niegowski

© Copyright W CENTRUM ROZWOJU 2020-2024

© Copyright W CENTRUM ROZWOJU 2020-2024

You cannot copy content of this page