Centrum Rozwoju Osobistego i Percepcji Nadzmysłowej

Potrzebujesz pomocy
Skontaktuj się ze mną

Newsletter W Centrum Rozwoju

Newsletter jest niezależny od posiadania konta na stronie i otrzymasz go tylko jeśli zapiszesz się przez poniższy formularz.

Jakub Qba Niegowski:
Długo poszukiwałem sposobu kontaktu z Wami w formie, która z jednej strony da Wam największą wygodę i pewność bycia na bieżąco, a z drugiej pozwoli stworzyć przyjemną, bliską atmosferę.

Newsletter W Centrum Rozwoju to sposób na specjalny kontakt z tymi z Was, którzy chcą pogłębiać swoją wiedzę i być najlepiej poinformowani o nowościach W Centrum Rozwoju.

Facebook nie jest miejscem na którym możemy w pełni polegać. Często wpisy z fanpaga nie trafiają do Was i ktoś do mnie pisze, że np. przegapił webinar bo nie dostał spodziewanego powiadomienia lub nie dowiedział się o kursie przed jego rozpoczęciem.

Dlatego postanowiłem stworzyć wysyłane co jakiś czas podsumowanie w formie Newslettera W Centrum Rozwoju, które ułatwi Wam upewnienie się, że nie ominęły Was najważniejsze informacje o naszych działaniach i nowościach.

Newsletter WCR tworzę z myślą o świadomych odbiorcach, którzy chcą być na bieżąco.

W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrypcji.

Otrzymując newsletter możesz także na niego odpisać, dzięki czemu otrzymam Twoja wiadomość np. z komentarzem do treści lub zapytaniem.

Konieczność potwierdzenia subskrypcji po zapisaniu się to sposób, na który chcę się upewnić, że na liście odbiorców są wyłącznie osoby, zainteresowane otrzymywaniem newslettera. W ten sposób powstanie elitarna grupa społeczności W Centrum Rozwoju. Osoby subskrybujące newsletter będą otrzymywać bonusy w postaci kuponów oraz dodatkowych materiałów specjalnych.

Zapisz się już teraz:

© Copyright W CENTRUM ROZWOJU 2020-2024

© Copyright W CENTRUM ROZWOJU 2020-2024

You cannot copy content of this page