Centrum Rozwoju Osobistego i Percepcji Nadzmysłowej

Potrzebujesz pomocy
Skontaktuj się ze mną

Status
Nie Zapisany
Cena
w opisie
Rozpocznij

Prowadzi: Jakub Qba Niegowski

Skorzystaj z jedynego w Polsce i szkolenia i coachingu Remote Viewing spotykając się z czołowym polskim ekspertem w dziedzinie Remote Viewing – Jakubem Qbą Niegowskim. Skorzystaj z ponad 20 lat doświadczenia w zagadnieniach percepcji nadzmysłowej zyskując indywidualny kontakt i prowadzenie jakie zaoszczędzi Ci lat poszukiwań.
Poznaj tarniki Remote Viewing w ramach spotkań w formie video-konferencji online z Twoim osobistym trenerem RV, w dostosowanym do Twoich potrzeb czasie.

W ramach szkolenia i coachingu będę mógł skupić się na Twoich indywidualnych, predyspozycjach oraz zainteresowaniach – pomagając Ci rozwiną Twoje możliwości w kierunku, który szczególnie Cię interesuje.

Remote Viewing czyli „Zdalne Postrzeganie” to techniki postrzegania pozazmysłowo pierwotnie opracowane na potrzeby wywiadu wojskowego USA w okresie zimnej wojny.
Remote Viewing to najbardziej obiektywne podejście do percepcji pozazmysłowej, dające mierzalne i weryfikowalne rezultaty.
Szkolenie Remote Viewing poszerzy Twoją percepcję oraz świadomość i nauczy postrzegania za pomocą technik RV.
Nauka Remote Viewing pozytywnie wpływa na rozwój osobisty i duchowy dzięki odkryciu oraz zrozumieniu najważniejszych zasad na jakich działa ludzki umysł i percepcja.
RV pomorze Ci lepiej poukładać sobie informacje, zrozumieć naturę działania intuicji, oraz lepiej z niej korzystać.
Szkolenie Remote Viewing obejmuje regularne spotkania online na Zoomie – w formie wideokonferencji – podczas których poznasz procedury i techniki Remote Viewing, oraz będziesz mieć możliwość doświadczenia ich w praktyce wykonując pod czujnym okiem instruktora sesje Remote Viewing.

Co da Ci indywidualne szkolenie i coaching Remote Viewing:

  • Nauczysz się lepiej rozróżniać wewnętrzne procesy swojego umysłu od subtelnych sygnałów intuicji.
  • Poznasz techniki Remote Viewing, pierwotnie opracowane dla wywiadu wojskowego, w udoskonalonej i dostosowanej do nowej wiedzy formie.
  • Poznasz lepiej siebie i nauczysz się wielu przydatnych w życiu technik pracy z umysłem w celu optymalizacji swoich działań na rożnych polach.
  • Zwiększy się Twoja spostrzegawczość, zdolność koncentracji oraz poczucie spokoju dzięki odpowiednim ćwiczeniom.
  • Weźmiesz udział w przygodzie odkrywania tajemnic wszechświata.
  • Dzięki indywidualnym sesjom skupimy się na optymalizacji Twojego potencjału oraz analizie postępów, dobierając spersonalizowane dla Ciebie ćwiczenia i techniki.
  • Dzięki indywidualnemu charakterowi szkolenia będziemy mogli skupić się na interesującym Cię zakresie zastosowań zdolności Remote Viewing.

Pakiet 8 godzin w miesiącu podzielonych na 4 spotkania.
Cena: 880 zł

Łączny czas zalecanego szkolenia podstawowego to 16 godzin po których otrzymasz:

  • Dyplom ukończenia szkolenia.
  • Możliwość wstępu do ekskluzywnego klubu Remote Viewing, zrzeszającego aktywnych członków naszej społeczności.
  • Możliwość kontynuowania spotkań w formie indywidualnej lub grupowej do wyboru.

Możesz także skorzystać z regularnych zajęć grypowych w niższej cenie: 200 zł na miesiąc. Wymagają one jednak oczkowania na skompletowanie grupy zajęciowej oraz dostosowania się do wybranego przez prowadzącego dnia tygodnia i godzin w jakich będą się odbywać.
W przypadku szkolenia indywidualnego możemy zazwyczaj rozpocząć w ciągu tygodnia od daty zgłoszenia dostosowując dzień i godzinę do Twoich potrzeb.

W celu zapisania się na szkolenie i coaching Remote Viewing skontaktuj się ze mną pisząc na adres: kontakt@remote-viewing.pl lub przez fanpage, podając w mailu, który wariant zajęć Cię interesuje.

Jakub Qba Niegowski

© Copyright W CENTRUM ROZWOJU 2020-2024

© Copyright W CENTRUM ROZWOJU 2020-2024

You cannot copy content of this page