Regulamin i polityka prywatności

  • Twoje dane, które podajesz w trakcie zakładania konta i korzystania usług w serwisie – używane są jedynie do realizacji tych czynności i nie trafiają nigdzie poza obręb serwisu oraz usługi związanej z płatnością.

  • Strona do poprawnego działania używa ciasteczek. Ciasteczka czyli małe pliki tekstowe przechowywane na twoim komputerze używane są do poprawnego działania i usprawnienia systemu logowania, systemu dodawania ogłoszeń, programu partnerskiego, używania wtyczki prowadzącej do naszego profilu facebook, używania google analytics, oraz do poprawnej obsługi kursów online.

  • W przypadku systemu samodzielnego dodawania ogłoszeń, Ogłoszeniodawca całkowicie odpowiada za treść ogłoszenia i sytuacje z niej wynikłe.
    Dodając ogłoszenie w serwisie zaświadczasz, że treść ogłoszenia mieści się w granicach określonych przez prawo i spełnia wymogi dobrego smaku takie jak kulturalny język etc. Zaświadczasz też, że treść związana jest z tematyką serwisu czyli rozwojem osobistym lub duchowym w potocznym tych wyrażeń znaczeniu. Rozwój duchowy rozumiany jest tu nie jako rozwój czy promowanie jakiejkolwiek religii, a jako poza-religijne zainteresowanie duchowością.

  • Ogłoszenia, które nie spełniają powyższych norm mogą nie zostać dopuszczone do publikacji, nawet jeśli ogłoszenie zostało opłacone. W takiej sytuacji serwisu skontaktuje się z ogłoszeniodawcą używając danych kontaktowych jakie podał przy dodawaniu ogłoszenia i zwróci wpłatę za pojedyncze ogłoszenie lub w przypadku wykupionego pakietu ogłoszeń – pula ogłoszeń do wykorzystania pozostanie taka sama co przed dodaniem ogłoszenia (czyli będzie po prostu można dodać kolejne, poprawne ogłoszenie).

  • Ogłoszenie pojawi się na stronie w ciągu 24 godzin od jego dodania. W przypadku braku widocznego ogłoszenia po tym czasie, prosimy o kontakt.

  • Pamiętaj, że korzystając z płatnych elementów serwisu – pomagasz nam się rozwijać i dostarczać Ci jeszcze lepszej jakości wsparcia Twojego rozwoju.