Promocja!

Tarot Gwiezdny – talia kart

155,00 

Kategoria:

Opis

Tarot Gwiezdny to system kart służących do wglądu, jasnowidzenia, oraz medytacji – inspirowany arkanami wielkimi tarota klasycznego, zawierający obrazy-klucze, odzwierciedlające kosmiczne energie, archetypy oraz wizerunki cywilizacji kosmicznych.

Talia ta to owoc lat doświadczeń i wglądów percepcji nadzmysłowej autora oraz wielu ludzi, relacjonujących podobne spotkania z istotami pozaziemskimi lub pamięć o wcielaniach pozaziemskich.

Tarot Gwiezdny wyróżnia się tym, że powstał specjalnie aby inspirować i dawać dostęp do kosmicznych energii, budować i wzmacniać ich użytkownika oraz pokazywać jego kosmiczny potencjał, kosmiczne korzenie.

Otwieram zamówienia przedpremierowe, aby umożliwić realizację wydania talii na najwyższym poziomie.
Zamów już teraz co umożliwi zebranie kwoty potrzebnej na druk, a karty zostaną wysłane do Ciebie gdy tylko druk zostanie zrealizowany. Otrzymasz także bonusowy upominek. 🙂

Co otrzymasz w pakiecie?

22 inspirujące karty Tarota Gwiezdnego wysokiej jakości, w atrakcyjnym opakowaniu, które zostaną wysłane na Twój adres – gdy tylko karty będą gotowe!

Przykładowe możliwości używania kart Gwiezdnego Tarota:

Wylosowanie 3 kart z 22 kart daje aż 1540 możliwych układów! W takim układzie, pierwsza karta wyjaśnia jak to co z przeszłości wpływa na zagadnienie związaną z zadanym pytaniem, druga to opis obecnej sytuacji, trzecia to potencjalna przyszłość przy zachowaniu aktualnego kursu.

Inną propozycją układu jest tak zwany Krzyż Celtycki. Losujemy wtedy 10 kart i nawet bez ich odwracania otrzymujemy 646646 możliwych układów!

Karty rozkładamy wyłącznie w pozycjach pionowych, w przeciwieństwie do kart odwróconych w tarocie klasycznym, aby skupić się na ich budujących przesłaniach. Oczywiście możesz się nimi również posługiwać dokładnie tak jak arkanami wielkimi w klasycznym tarocie.

Każda karta jest bramą do określonych energii. Aby połączyć się z daną energią lub poprosić o wsparcie istoty kosmiczne reprezentowane przez karty – możesz postawić wybraną kartę obok siebie na biurku w widocznym miejscu, lub podczas medytacji trzymać ją w dłoniach koncertując się na dostępie do reprezentowanych przez nią energii.

Zamów teraz i wesprzyj w ten sposób realizację wspaniałego niezależnego projektu, zyskując dostęp do kosmicznych inspiracji!

Więcej informacji o kartach Tarota Gwiezdnego znajdziesz w moim artykule „Tarot Gwiezdny

W razie dodatkowych pytań zapraszam do kontaktu przez fanpage.

Twórzmy razem lepszy świat, otwarty na kosmiczne inspiracje i przypominajmy sobie nasze energetyczne połączenia z naszą Gwiezdną Rodziną!

Zamów teraz!

Z Gwiezdnymi Pozdrowieniami Autor Tarota Gwiezdnego:
Jakub Qba Niegowski

You cannot copy content of this page