Potrzebujesz pomocy?
Skontaktuj się ze mną
Jakub Qba Niegowski

Tarot Gwiezdny – talia kart

Promocja!

185,00 

Tarot Gwiezdny to system kart służących do wglądu, jasnowidzenia, oraz medytacji – inspirowany arkanami wielkimi tarota klasycznego, zawierający obrazy-klucze, odzwierciedlające kosmiczne energie, archetypy oraz wizerunki cywilizacji kosmicznych.

Talia ta to owoc lat doświadczeń i wglądów percepcji nadzmysłowej autora oraz wielu ludzi, relacjonujących podobne spotkania z istotami pozaziemskimi lub pamięć o wcielaniach pozaziemskich.

Tarot Gwiezdny wyróżnia się tym, że powstał specjalnie aby inspirować i dawać dostęp do kosmicznych energii, budować i wzmacniać ich użytkownika oraz pokazywać jego kosmiczny potencjał, kosmiczne korzenie.

Talia to 22 inspirujące karty Tarota Gwiezdnego wysokiej jakości, w atrakcyjnym opakowaniu.

Przykładowe możliwości używania kart Gwiezdnego Tarota:

Wylosowanie 3 kart z 22 kart daje aż 1540 możliwych układów! W takim układzie, pierwsza karta wyjaśnia jak to co z przeszłości wpływa na zagadnienie związaną z zadanym pytaniem, druga to opis obecnej sytuacji, trzecia to potencjalna przyszłość przy zachowaniu aktualnego kursu.

Inną propozycją układu jest tak zwany Krzyż Celtycki. Losujemy wtedy 10 kart i nawet bez ich odwracania otrzymujemy 646646 możliwych układów!

Karty układamy wyłącznie w pozycjach pionowych, w przeciwieństwie do kart odwróconych w tarocie klasycznym, aby skupić się na ich budujących przesłaniach. Oczywiście możesz się nimi również posługiwać dokładnie tak jak arkanami wielkimi w klasycznym tarocie.

Każda karta jest bramą do określonych energii. Aby połączyć się z daną energią lub poprosić o wsparcie istoty kosmiczne reprezentowane przez karty – możesz postawić wybraną kartę obok siebie na biurku w widocznym miejscu, lub podczas medytacji trzymać ją w dłoniach koncertując się na dostępie do reprezentowanych przez nią energii.

Zamów teraz!

Z Gwiezdnymi Pozdrowieniami Autor Tarota Gwiezdnego:
Jakub Qba Niegowski

You cannot copy content of this page