Centrum Rozwoju Osobistego i Percepcji Nadzmysłowej

Potrzebujesz pomocy
Skontaktuj się ze mną

Status
Nie Zapisany
Cena
1̶9̶5̶ ̶z̶ł̶ Cena promocyjna! 185 zł!
Rozpocznij

Autor: Jakub Qba Niegowski

Kurs online poświęcony używaniu wahadełka radiestezyjnego, z którego dowiesz się, czym jest wahadełkowanie, do czego można wykorzystywać wahadła radiestezyjne oraz oczywiście – nauczysz się wielu zastosowań wahadełka w praktyce.

W ramach kursu posiądziesz podstawy wiedzy teoretycznej: dowiesz się, na jakiej zasadzie działa używanie wahadełka, jakie są popularne wierzenia i mity związane z wahadełkowaniem oraz co wiemy od strony naukowej o zasadach działania wahadełka radiestezyjnego.

Poznasz techniki używania wahadełka do różnych zastosowań i nauczysz się skutecznie je wykorzystywać w życiu codziennym oraz w zastosowaniach specjalnych.

Poznasz ćwiczenia, które warto stosować, aby praktyka używania wahadełka była wysoce skuteczna.

Do odbycia kursu i ćwiczeń nie jest wymagane posiadanie wahadełka, lecz jeśli posiadasz wahadełko radiestezyjne (najlepiej Izis), będzie ono pomocne w dalszej części kursu.

Dzięki temu kursowi nauczyłam się jak wahadełkować i okazało się to naprawdę przyjemne w robieniu. Niby takie nic, coś na sznurku a tyle możliwości! Super!
- Małgorzata Daniec
W CENTRUM ROZWOJU
2020-06-23T18:45:51+00:00
Dzięki temu kursowi nauczyłam się jak wahadełkować i okazało się to naprawdę przyjemne w robieniu. Niby takie nic, coś na sznurku a tyle możliwości! Super! - Małgorzata Daniec
Radiestezją zajmuję się od jakiegoś czasu i ten kurs pomógł mi nieco poukładać zdobytą już wiedzę. Znalazłam też kilka przydatnych porad o których nie wiedziałam.
- Zofia Radkowska
W CENTRUM ROZWOJU
2020-06-23T18:48:09+00:00
Radiestezją zajmuję się od jakiegoś czasu i ten kurs pomógł mi nieco poukładać zdobytą już wiedzę. Znalazłam też kilka przydatnych porad o których nie wiedziałam. - Zofia Radkowska
Proste w zastosowaniu techniki, które dają podstawę do działania z podświadomością i nie tylko. Polecam ten kurs!
- Marek Zachier
W CENTRUM ROZWOJU
2020-06-23T18:48:50+00:00
Proste w zastosowaniu techniki, które dają podstawę do działania z podświadomością i nie tylko. Polecam ten kurs! - Marek Zachier
0
0
W CENTRUM ROZWOJU
  • Kurs dla osób początkujących, który obszernie i kompleksowo wprowadza w tematykę wahadełkowania i radiestezji, budując wiedzę teoretyczną oraz umiejętności praktyczne przydatne do wykorzystania w wielu dziedzinach życia.
  • Kurs zawiera 8 dni z lekcjami po około 30-60 minut dziennie – zależnie od tego ile chcesz czasu poświęcić na ćwiczenia.
  • Każdego dnia otrzymywać będziesz dostęp do nowej lekcji, zachowując cały czas dostęp do wszystkich poprzednich.
  • Kurs możesz robić w swoim tempie, realizując lekcje wtedy kiedy masz czas i ochotę.
  • Kurs zawiera materiały w formie tekstu, video, oraz opcjonalny kontakt z autorem na ostatnim etapie kursu dla osób zainteresowanych, wliczony w cenę kursu.
  • Dostęp do materiałów kursu otrzymujesz na stałe i w każdej chwili możesz wrócić do poprzednich lekcji lub realizować kurs w swoim tempie.
  • Dostęp do kursu otrzymasz natychmiast korzystając z płatności PayPal.
  • Jeśli nie masz konta PayPal możesz skorzystać również z płatności przelewem.

© Copyright W CENTRUM ROZWOJU 2020-2024

© Copyright W CENTRUM ROZWOJU 2020-2024

You cannot copy content of this page