Centrum Rozwoju Osobistego i Percepcji Nadzmysłowej

Potrzebujesz pomocy
Skontaktuj się ze mną

Link do pobraniaOpis
Aplikacja W Centrum Rozwoju zawiera przydatny zestaw linków do treści na naszej stornie oraz do naszej sieci społecznościowej, kanałów YouTube etc. Wszystko w jednym miejscu w formie pilota dostępnego na urządzenia mobilne.
Aplikacja Remote Viewing ESP PRO zawiera zestaw materiałów pomocnych poznawaniu i rozwoju technik percepcji nadzmysłowej metodą Remote Viewing. W aplikacji znajdziecie zarówno bezpłatny ebook na temat Remote Viewing, jak również materiały video, a także zestaw ćwiczeń pomocnych w rozwoju zdolności Remote Viewing.
Aplikacja Tarota Gwiezdnego umożliwia losowanie kart Tarota Gwiezdnego. Tarot Gwiezdny to zestaw kart inspirowanych kosmicznymi energiami i cywilizacjami. Karty te mają szczególną zdolność inspirowania oraz uświadamiania własnych relacji cywilizacjami twórczymi energiami wszechświata.
Parapsychologiczna gra fabularna z eleatami RPG inspirowana realnymi zagadnieniami z pogranicza parapsychologii i postrzegania nadzmysłowego.
Setki losowych wydarzeń fabularnych, kolekcjonowanie zasobów, zdobywanie kolejnych stopni wtajemniczenia i dostępu do prawdziwych treści z zakresu rozwoju zdolności percepcji nadzmysłowej wplecionych w fabułę gry.

© Copyright W CENTRUM ROZWOJU 2020-2024

© Copyright W CENTRUM ROZWOJU 2020-2024

You cannot copy content of this page