Kursy i Szkolenia Online

Zyskaj Wgląd

Szkolenie Remote Viewing – regularne zajęcia online

Weź udział w jedynym w Polsce szkoleniu z Remote Viewing i zyskaj Wgląd dzięki technice aktywacji percepcji pozazmysłowej RV. Naucz się panować nad swoimi zdolnościami i rozwijaj je. Weź udział w przygodzie! Badaj zaginione cywilizacje, pozaziemskie życie, przyszłość, świat metafizyczny, oraz naucz się obiektywnego podejścia do uzyskiwanych wyników dzięki temu szkoleniu.

Więcej

Zacznij lepiej śnić już dziś

Kurs Świadomego Śnienia Online

Rozpocznij przygodę w świecie snów i zyskaj zdolność tworzenia wymarzonej rzeczywistości Świadomego Snu. Dowiedz się jak sny możesz wykorzystać zarówno dla rozrywki jak i do samorozwoju i samodoskonalenia.

Więcej

Zyskaj lepszą perspektywę
3 Dni z Nadświadomością

3 Dni z Nadświadomością

Kurs który nauczy Cię prostych lecz bardzo skutecznych technik kontaktu ze swoją Nadświadomością, dzięki którym zyskasz dodatkową inspirację, oraz pewność siebie, która pozwoli ci zrobić duży krok w swoim rozwoju.

Więcej

Zacznij zmiany już dziś!

Odnowa Rytmu Życia w 28 krokach

Jak odnaleźć harmonię oraz w prosty sposób każdego dnia ulepszać swoje życie? Odnowa Rytmu Życia w 28 krokach to kurs, który wesprze Twoja codzienną aktywność rozwojową.

Więcej

Wzmocnij się by pokonać kryzys

Kurs Wychodzenia z Kryzysu – Zmień Swoje Życie w 30 dni

Każdy kryzys ma wiele elementów które się na niego składają. Kurs ten pomoże Ci krok po kroku odbudować siebie i wesprze w pozytywnych zmianach. Drobnymi krokami, systematycznie krok za krokiem do lepszej jakości, oto motto kursu.

Więcej

Zacznij już dziś!

Kurs Wahadełkowania Online – Solidne Podstawy i Praktyka

Wahadełko to wspaniały przyrząd dzięki któremu możesz zyskać wygląd w ogromne zasoby podświadomości oraz Nadświadomości, a także zyskać narzędzie, które fantastycznie wspiera w procesach oczyszczania, energetyzowania i wielu innych czynnościach. Tam gdzie wcześniej konieczna była super zdrożność koncentracji jak u mnichów Shaolin – wahadełko pozwala uzyskać efekty nawet wtedy gdy o tym nie myślisz. Dowiedz się jak.

Więcej