Centrum Rozwoju Osobistego i Percepcji Nadzmysłowej

Potrzebujesz pomocy
Skontaktuj się ze mną

Status
Nie Zapisany
Cena
1̶8̶5̶ ̶z̶ł̶ Cena promocyjna! 175 zł!
Rozpocznij

Autor: Jakub Qba Niegowski

Kryzys ma to do siebie, że zazwyczaj składa się na niego wiele czynników. Problem nie jest więc jeden a wynika z szeregu nawarstwiających się dziedzin. Dlatego, aby wyjść z kryzysu potrzeba zadziałać na wielu polach. W kursie tym znajdziesz skuteczny program działania na wielu frontach w celu poprawy sytuacji i wyjścia z poczucia bycia w kryzysie, aż do poziomu, w którym zbudujesz swoją osobę tak, aby spokojnie radzić sobie z wyzwaniami.

Kurs ten powstał na bazie osobistych doświadczeń. Wszystkie opisane w nim etapy również sam realizowałem osiągając dzięki nim pożądane rezultaty, a proponowane zdrowe nawyki realizuję i stosuję wciąż na co dzień.

Niezależnie od tego, jaki kryzys Ciebie dotyczy – czy to zawodowy, zdrowotny, w związkach, twórczy, czy jeszcze inny – każdy kryzys jest efektem szeregu nakładających się na siebie problemów, z których w pewnym momencie trudno dojrzeć światło na końcu tunelu. Dzięki poradom jakie będziesz otrzymywać każdego dnia przez 30 dni trwania kursu – zyskasz jasny kierunek rozwoju, cel, oraz narzędzie do wyjścia z kryzysu lub przynajmniej poprawy swojej sytuacji, a przecież każda poprawa jest czymś drogocennym, co warto powitać w swoim życiu.

Bardzo dobry kurs. Uczy krop po kroku co można zrobić bez przesadnego stawiania zbyt wysoko poprzeczki. Faktycznie pomógł mi trochę zmienić w życiu na lepsze. Dziękuję.
- Robert Kraft
W CENTRUM ROZWOJU
2020-06-23T18:42:10+00:00
Bardzo dobry kurs. Uczy krop po kroku co można zrobić bez przesadnego stawiania zbyt wysoko poprzeczki. Faktycznie pomógł mi trochę zmienić w życiu na lepsze. Dziękuję. - Robert Kraft
Myślałem, że moje życie się kończy i nic nie mogę zrobić. Okazało się, że mogę i choć nie jest to ideał to i tak pomogło.
- Marek Grobelny
W CENTRUM ROZWOJU
2020-06-23T18:42:55+00:00
Myślałem, że moje życie się kończy i nic nie mogę zrobić. Okazało się, że mogę i choć nie jest to ideał to i tak pomogło. - Marek Grobelny
Na prawdę fajny prosty kurs, który pomaga pamiętać, że ciągle mogę zrobić coś pozytywnego dla siebie. Kurs mi naprawdę bardzo pomógł, dzięki! 🙂
- Agnieszka Wiat
W CENTRUM ROZWOJU
2020-06-23T18:44:02+00:00
Na prawdę fajny prosty kurs, który pomaga pamiętać, że ciągle mogę zrobić coś pozytywnego dla siebie. Kurs mi naprawdę bardzo pomógł, dzięki! 🙂 - Agnieszka Wiat
0
0
W CENTRUM ROZWOJU
  • Kurs powinien kosztować znacznie więcej, jednak chciałem w ten sposób zrobić prezent osobom potrzebującym, tak aby każdego było stać na udział i uzyskanie pomocy.
  • Kurs zawiera 30 dni z lekcjami po około 30-60 minut dziennie – zależnie od tego ile chcesz czasu poświęcić na praktykę.
  • Każdego dnia otrzymywać będziesz dostęp do nowej lekcji, zachowując cały czas dostęp do wszystkich poprzednich.
  • Kurs możesz robić w swoim tempie, realizując lekcje wtedy kiedy masz czas i ochotę.
  • Dostęp do materiałów kursu otrzymujesz na stałe i w każdej chwili możesz wrócić do poprzednich lekcji lub realizować kurs w swoim tempie.
  • Dostęp do kursu otrzymasz natychmiast korzystając z płatności PayPal.
  • Jeśli nie masz konta PayPal możesz skorzystać również z płatności przelewem.

© Copyright W CENTRUM ROZWOJU 2020-2024

© Copyright W CENTRUM ROZWOJU 2020-2024

You cannot copy content of this page