Potrzebujesz pomocy?
Skontaktuj się ze mną
Jakub Qba Niegowski

Miłość, Związki, Rodzina

Dział poświęcony relacjom oraz związkom. Znajdziecie tu problematykę zarówno poszukiwania miłości i tworzenia związków partnerskich, jak również zagadnienia związane z rodziną, także te dotyczące relacji z rodzicami oraz najbliższymi członkami rodzin.
Opisy problemów rodzinnych, spotykanych wzorców zachowań, oraz to jak sobie z nimi lepiej radzić, a także inne zagadnienia z zakresu poszukiwania prawdziwej miłości będą gościły właśnie w tym dziele. Mam nadzieję, że dzięki temu poczujecie, że nie jesteście sami w tym galimatiasie trudnych relacji i poszukiwania prawdziwego balansu oraz harmonii w związkach międzyludzkich. Będziemy tu wspólnie wypracowywać lepsze podejście i rozwiązania na problemy rodzinne a także związkowe (lub te, które wynikają z ich braku), dzięki czemu zyskiwać będziecie większe zrozumienie i kontrolę nad swoim życiem oraz tworzeniem lepszej przyszłości.

Matka Wariatka

Matka Wariatka

W artykule tym opiszę wpływy niestabilnych psychicznie, oraz na rożne sposoby patologicznych matek na dorosłe życie swoich dzieci, oraz na to jakie relacje mamy tendencje

Obowiązki Ojca

Obowiązki Ojca

W artykule tym omówimy na czym powinna polegać rola ojca we współczesnej rodzinie. Wiele bowiem z tego co wpajano nam jako normy społeczne i oczekiwania

Gdy w domu nie można szczerze rozmawiać

Gdy w domu nie można szczerze rozmawiać

Artykuł ten stanowi zarówno przestrogę jak również ma za zadanie wesprzeć i pomóc tym osobom, które doświadczają skutków braku możliwości szczerego rozmawiania w domu rodzinnym.

You cannot copy content of this page