Centrum Rozwoju Osobistego i Percepcji Nadzmysłowej

Potrzebujesz pomocy
Skontaktuj się ze mną

Usługa badania Remote Viewing dla Ciebie

Ponieważ pytacie o możliwość sprawdzenia dla Was różnych rzeczy przy użyciu Remote Viewing, a jest to proces pracochłonny – dodaję tu usługę dla tych z Was, którym naprawdę zależny na ustaleniu informacji przy udziale profesjonalnej grupy wyszkolonych RV.

Usługa przeznaczona jest dla osób, które zaznajomiły się na tyle z tym czym jest Remote Viewing, że rozumieją na czym polega usługa oraz sam proces badania.

Wykonam wraz z grupą doświadczonych Remote Viewerów badanie zleconego celu, dostarczając transkrypt zapisu z sesji, wraz jego omówieniem i podsumowaniem zdobytych informacji, a także rysunkami jeśli wymaga tego badanie celu.

W badaniu celu biorą zazwyczaj udział wyszkolone osoby, w tym ja jako osoba prowadząca i monitorująca sesję, a także sporządzająca dokument z omówieniem wyników badania, a także dobrana grupa Remote Viewerów, których obecność zapewnia zwiększoną skuteczność i pewność co do uzyskanych danych. Podczas badania wykonują oni wgląd Remote Viewing niezależnie od siebie, nie mając ze sobą nawzajem kontaktu, co dostarcza dodatkowego elementu obiektywizmu badania i zwiększa wartość uzyskanych rezultatów.

Cena usługi wynika z ilości zaangażowanych osób, oraz czasu jaki musimy przeznaczyć na spotkanie i sesję badawczą, nie licząc sporządzenia samego omówienia wyników.

Jest to najbardziej obiektywny i wartościowy sposób badania z użyciem percepcji nadzmysłowej.

Poniżej screeny recenzji efektów naszej pracy Remote Viewing wystawione przez naszych klientów na międzynarodowej platformie usług Feverr:
(Nasze usługi prezentuje tam jeden z członków zespołu: @victormagus, zajmujący się koordynacją naszej aktywności w ramach platformy Feverr).
Nie musimy znać z góry celu badania jeśli z jakiegoś powodu jest to dla Ciebie nieodpowiednie. Możemy wykonywać dla Ciebie usługę w formie double-blind czyli badanie podwójnie w ciemno, gdzie ani RV nie znają celu badania ani osoba prowadząca. – Wówczas dostarczymy Tobie wyniki, które będziesz interpretować samodzielnie. Możemy także posłużyć się bardziej standardowym badaniem w ciemno, gdzie ja jako osoba prowadząca wiem z góry co ma zostać zbadanie i przygotowuję cel do badania w ciemno dla grupy RV.

Osoby zaznajomione z naszą działalnością Remote Viewing zapraszam do kontaktu celem omówienia zlecenia.
rv@wcentrumrozwoju.pl
Zastrzegamy, że nie udzielamy gwarancji trafności badania, bo nikt takiej dać nigdy nie może. Remote Viewing zapewnia trafne wyniki w zdecydowanej większości przypadków i żadna forma postrzegania pozazmysłowego oraz tak zwanego jasnowidzenia, nie daje wyższej skuteczności. Jeśli masz wątpliwości co do naszej wiarygodności lub doświadczenia – zapoznaj się najpierw z szeroko dostępnymi materiałami z naszych publikacji opisujących naszą działalność.

Jakub Qba Niegowski

© Copyright W CENTRUM ROZWOJU 2020-2024

© Copyright W CENTRUM ROZWOJU 2020-2024

You cannot copy content of this page