Centrum Rozwoju Osobistego i Percepcji Nadzmysłowej

Potrzebujesz pomocy
Skontaktuj się ze mną

Przesłanie oraz wezwanie do działania

Nasza wspólna Misja

Odkryjmy świat, w którym rozwój osobisty, kreatywność i głęboka duchowość są wszechobecne.
Twórzmy rzeczywistość, w której każdy czuje się potrzebny, cenny i ma możliwość rozwoju.
Uczmy się, rozwijamy, pielęgnujmy wiedzę i zdobywajmy doświadczenie.
Bądźmy otwarci na siebie i na mądrość wszechświata.

Czujemy potrzebę zmiany

Ludzkość przez tysiące lat dokonała wielu niesamowitych rzeczy. Dorobek ludzkości – zwłaszcza w obszarze metafizyki, oraz głębokich prawd duchowych czy filozoficznych – może służyć nam nadal za inspirację do dalszego rozwoju.

Jednak współczesny system, skoncentrowany na materialnych wartościach zapomniał, że podstawową wartością jest człowiek, jego godność oraz jego natura, która potrzebuje wolności i możliwości swobodnego rozwoju.

Nie jesteśmy automatami stworzonymi do mechanicznych czynności. Jesteśmy kreatywni, przedsiębiorczy, wrażliwi i posiadamy wyobraźnię. Te wszystkie cechy potrzebują przestrzeni w której mogą rozkwitać.
Dotychczasowy system sprawdzał się w swoim czasie, lecz dziś czujemy, że z niego wyrastamy, że staje się on dla nas za ciasny. Poszukujemy nowych możliwości.

Jesteśmy tu po coś

To nie przypadek, że tu jesteś. Przyciągnęła Cię tu chęć rozwijania się i znajdowania odpowiedzi na naturalnie pojawiające się pytania.

Jesteśmy tutaj na Ziemi aby się uczyć, rozwijać i tworzyć.

Jesteśmy tu wspólnie, aby pomagać sobie nawzajem w nauce, rozwoju oraz tworzeniu.

NeoRenesans

Dzięki rozkwitowi przepływu informacji między ludźmi na całym świecie, a przez to łatwiejszemu dostępowi do wiedzy, ludzkość ma szansę wejścia w nową erę rozkwitu, w erę nowego renesansu.

Nowe technologie otwierają przed nami nowe możliwości rozwoju, łatwiejszy dostęp do wiedzy, dawniej zarezerwowanej dla wybranych. Jednak w tej przestrzeni wolności musimy dbać o jakość oraz organizację tej wiedzy, aby stanowiła ona wartościowe narzędzie edukacyjne i rozwojowe, zamiast ginąć w morzu chaosu informacyjnego.

To nieprawda że musimy się specjalizować jak tego oczekuje od nas stary System. Być jedynie trybikami w wielkiej maszynie, które nie zadają pytań.
Możesz łączyć wszystko co zechcesz, rozpościerać skrzydła swojej kreatywności i to jest Twoją prawdziwą siłą jako człowieka!

Istnieje takie określenie: „Człowiek Renesansu”
Człowiek renesansu to osoba wszechstronna, łączącą praktyczność, sztukę, starożytną wiedzę, duchowość z nowoczesną myślą naukową i śmiałym, futurystycznym myśleniem, które pozwala stwarzać nowy świat.
Bądź więc człowiekiem nowego renesansu, zwiastunem nowego, lepszego świata!

Wspólnota odkrywców i ludzki świadomych

Naszą naturą, naturą ludzkości, jest tworzenie społeczności czyli wspólnot. Razem łatwiej jest realizować cele i marzenia, budować w oparciu o wspólne wartości i tworzyć świat jakiego pragniemy.

Stań się częścią tej wspólnoty!

Jesteś tym, kim wybierasz być!

 • Jeśli jesteś osobą biznesu
 • Jeśli jesteś pracownikiem fizycznym
 • Jeśli jesteś osobą nauki
  Zawsze jest przestrzeń do tego, by poszerzyć swoje możliwości oraz świadomość siebie w relacji ze światem, co zwiększa Twoje praktyczne umiejętności i możliwości świadomego prosperowania w życiu.

Możesz tego dokonać między innymi dzięki dostępnej tutaj wiedzy.

Od Ciebie zależy czy wykorzystasz swoją szansę na rozwój i czy będziesz świadomym członkiem wspólnoty.

Wartości NeoRenesansu:

 • Szacunek do człowieka
 • Wolność
 • Wiedza
 • Prosperowanie
 • Odkrywanie

Co możesz zrobić już teraz:

 • Możesz rozwijać się i korzystać z wypracowanej przez innych wiedzy.
 • Możesz wspierać niezależnych badaczy, twórców oraz ludzi, którzy reprezentują i zabiegają o realizację owego wspólnego dobra.
 • Możesz przekazywać wiedzę innym, kierując do dopracowanych materiałów edukacyjnych na naszej stronie.
 • Możesz nauczyć się korzystać z mocy swojego umysłu, dzięki materiałom treningowym, kursom oraz artykułom dostępnym na stronie.
 • Możesz uczestniczyć w spotkaniach, webinarach oraz wydarzeniach, które dają okazję się lepiej poznać i tworzyć wspólnotę.

Jakub Qba Niegowski
założyciel i twórca wCentrumRozwoju.pl

© Copyright W CENTRUM ROZWOJU 2020-2024

© Copyright W CENTRUM ROZWOJU 2020-2024

You cannot copy content of this page