Podcast

Aby ułatwić Ci słuchanie audycji W CENTRUM ROZWOJU (do tej pory dostępnych wyłącznie na YouTube), przygotowałem teraz możliwość słuchania ich także jako podcastu na wielu rożnych popularnych platformach.

Aktualnie jest możliwość słuchania bezpośrednio na Anchor, jak również na Spotify, a lada dzień dodane zostaną kolejne platformy gdy tylko serwis hostujący podcasty umożliwi udostępnienie ich na pozostałych platformach.

Na chwilę obecną podcast to re-upload moich dotychczasowych audycji dostępnych na YouTube. Podejmuję ten dodatkowy krok wyjścia poza YouTube aby wygodniej się Wam słuchało na telefonach gdzie nie można zminimalizować okna YouTube i jednocześnie słuchać robić coś innego. Dzięki podcastowi – teraz już można! 🙂

W przyszłości, jeżeli forma podcastu przypadnie Wam do gustu, mogę rozpocząć nagrywanie specjalnie z myślą o formie podcastowej zupełnie nowych audycji!
Jeśli tego chcesz to koniecznie mi o tym napisz abym wiedział, że są chętni. 🙂

Wiem, że jakość dźwięku mogłaby być lepsza, ale to kwestia sprzętu jakim dysponuję. Jeśli chcesz abym nagrywał podcasty w lepszej jakości to możesz mi w tym pomóc przez wsparcie w serwisie Patronite, dzięki której mógłbym zakupić wreszcie profesjonalny mikrofon i potrzebny sprzęt do pracy.
Link do mojego Patronite: https://patronite.pl/JakubQbaNiegowski

Życzę miłego słuchania!
Jakub Qba Niegowski

Link do podcastu w serwisie Anchor:

https://anchor.fm/jakub-qba-niegowski

Spotify: