Centrum Rozwoju Osobistego i Percepcji Nadzmysłowej

Potrzebujesz pomocy
Skontaktuj się ze mną

Status
Nie Zapisany
Cena
1̶8̶5̶ ̶z̶ł̶ Cena promocyjna! 175 zł!
Rozpocznij

Autor: Jakub Qba Niegowski

Czy chcesz mieć dostęp do stałego źródła pomysłów i inspiracji, aby zawsze łatwo przychodziło Ci znajdywanie tematu w pracy twórczej?
Czy chcesz poprawić jakość swoich wystąpień publicznych, prezentować się z przyjemnością i bez tremy?
Czy ważna jest dla Ciebie wewnętrzna harmonia oraz głębokie zrozumienie rzeczywistości?

Geniusze, ludzie oświeceni, osoby wybitne – wszystkich ich łączy jedna cecha: posiadali łączność z perspektywą większą od swojego ziemskiego ego. Umieli wykraczać poza jego ramy i sięgać do Źródła z którego czerpali idee, natchnienie i siłę.

Czasem w życiu miewamy spontaniczne przebłyski intuicji, która podpowiada nam dobre rozwiązania. Czasami genialny pomysł nagle wpada nam do głowy.
Możesz nauczyć się świadomie i na zawołanie uzyskiwać dostęp do tego źródła wiedzy, pomysłów i inspiracji, które umożliwi Ci postrzeganie z zupełnie nowej, szerszej perspektywy.

Co da Ci ten kurs:

 • Większe zrozumienie Twojego celu w życiu oraz Twojego potencjału
 • Zwiększy Twoją pewność siebie
 • Nauczy Cię technik dzięki którym zyskasz narzędzie do aktywowania harmonii, spokoju oraz inspiracji na zawołanie.
 • Da Ci lepszy wgląd w relacje międzyludzkie i pozwoli sprawniej w nich uczestniczyć
 • Umożliwi Ci uzyskanie odpowiedzi na Twoje najgłębsze pytania.
O Nadświadomości wiedziałam niewiele, teraz wiem więcej i bardzo się z tego powodu Cieszę.
- Gabriela Nawrat
W CENTRUM ROZWOJU
2020-06-23T18:50:54+00:00
O Nadświadomości wiedziałam niewiele, teraz wiem więcej i bardzo się z tego powodu Cieszę. - Gabriela Nawrat
Od czasu tego kursu inaczej patrzę na siebie i świat. Dało mi to ogromne poczucie spokoju i perspektywy. Myślę, że każdemu przyda się ten kurs.
- Monika Wilga
W CENTRUM ROZWOJU
2020-06-23T18:52:17+00:00
Od czasu tego kursu inaczej patrzę na siebie i świat. Dało mi to ogromne poczucie spokoju i perspektywy. Myślę, że każdemu przyda się ten kurs. - Monika Wilga
Zrobiłem ćwiczenia i od razu poczułem się inaczej. Wcześniej nie zwracałem uwagi na to co robię gdy dawałem się ponieść swoim myślom. Teraz widzę siebie jakby z zewnątrz i lepiej potrafię świadomie wybierać to o robię i jak podchodzę do sytuacji w życiu.
- Marek Cugier
W CENTRUM ROZWOJU
2020-06-23T18:52:59+00:00
Zrobiłem ćwiczenia i od razu poczułem się inaczej. Wcześniej nie zwracałem uwagi na to co robię gdy dawałem się ponieść swoim myślom. Teraz widzę siebie jakby z zewnątrz i lepiej potrafię świadomie wybierać to o robię i jak podchodzę do sytuacji w życiu. - Marek Cugier
Zaskakująco prosty a zarazem bardzo pomocny kurs. Ćwiczenia są świetne! Faktycznie można w trzy dni zobaczyć świat z innej perspektywy! Na prawdę warto!
- Justyna Mościcka
W CENTRUM ROZWOJU
2020-06-23T18:53:45+00:00
Zaskakująco prosty a zarazem bardzo pomocny kurs. Ćwiczenia są świetne! Faktycznie można w trzy dni zobaczyć świat z innej perspektywy! Na prawdę warto! - Justyna Mościcka
0
0
W CENTRUM ROZWOJU

Nadświadomość

 • Kurs dla osób początkujących i zaawansowanych, wyjaśni czym jest nadświadomość oraz dostarczy przydatnych technik pracy z wykorzystaniem nadświadomość.
 • Kurs online zawiera 3 dni z lekcjami po około 120-180 minut dziennie – zależnie od tego ile chcesz czasu poświęcić na ćwiczenia.
 • Przez trzy dni trwania kursu, każdego dnia otrzymywać będziesz dostęp do nowej zawartości, zachowując cały czas dostęp do wszystkich poprzednich materiałów.
 • Kurs online możesz robić w swoim tempie, realizując lekcje wtedy kiedy masz czas i ochotę.
 • Kurs online zawiera materiały w formie tekstu, oraz opcjonalny kontakt z autorem po ukończeniu kursu, wliczony w cenę kursu, w ramach którego możesz zadać pytania z zakresu wiadomości zawartych w kursie.
 • Dostęp do materiałów kursu online otrzymujesz na stałe i w każdej chwili możesz wrócić do poprzednich lekcji lub realizować kurs w swoim tempie.
 • Dostęp do kursu otrzymasz natychmiast korzystając z płatności PayPal.
 • Jeśli nie masz konta PayPal możesz skorzystać również z płatności przelewem.

© Copyright W CENTRUM ROZWOJU 2020-2024

© Copyright W CENTRUM ROZWOJU 2020-2024

You cannot copy content of this page