Centrum Rozwoju Osobistego i Percepcji Nadzmysłowej

Potrzebujesz pomocy
Skontaktuj się ze mną

Odczyt wcieleń z Kroniki Akaszy

Kronika Akaszy to pole energo-informacyjne wszechświata zawierające w sobie informacje o całym potencjalne i wszystkich wydarzeniach naszej rzeczywistości.
Za pomocą wgląd w Kronikę Akaszy można między innymi odczytywać poprzednie wcielenia zdobywając zakodowaną w nich wiedzę i przypominać sobie swój ukryty potencjał oraz zdolności wykraczające poza to obecne życie.

To w jakim stopniu mamy wgląd w Kronikę Akaszy zależy od naszej zdolności pojmowania, przyswajania, oraz gotowości na zaakceptowanie doświadczenie innych wycleń, wraz ze wszystkim co niesie taka wiedza dla naszych wyobrażeń o sobie i o świecie.

Odczyt Własnych wcieleń z kroniki Akaszy

Każdy z nas ma zakodowane w sobie połączenia ze swoimi wcześniejszymi wcieleniami, których wynikiem jesteśmy my w teraźniejszości.
Czasami zdarza się, że z rożnych powodów wspomnienia z danego wcielania, a konkretnie podświadoma wiedza, która powinna z tego wcielania być przeniesiona dalej, zostaje zablokowana, na przykład w wyniku jakiegoś traumatycznego wydarzenia, jakie miało miejsce w danym wcieleniu, zazwyczaj pod jego koniec, odcinając i blokując wcześniejsze doświadczenie.

W takich przypadkach przydają się różnego rodzaju techniki powrotu i tak zwanego Odzyskiwania poprzednich wycleń, czyli ponownego integrowania ich doświadczenia do naszej jaźni.
Takich technik uczył między innymi Bruce Moen, badając nie tylko rzeczywistość życia po życiu ale także właśnie wpływ wcześniejszych wycleń na na naszą teraźniejszość.

Często efektem takiego Odzyskania jest nagłe nabycie nowych umiejętności lub predyspozycji, które były rozwinięte w danym wcieleniu i pozostawały ukryte, uśpione, ze względu na blokującą je traumę. Nagle można odnaleźć sobie zdolności artystyczne, zainteresowanie jakimś tematem, intuicyjną wiedzę etc.

Każdy może eksplorować swoje wcielenia samodzielnie, choć przydaje się czasem pomoc osoby zdolnej spojrzeć na dane zagadnienie z boku i pomoże nam dostrzec jakieś istotne dla nas przesłania, których możemy nie zauważać. Czasem będąc zbyt blisko czegoś nie widzimy całokształtu, jak człowiek, który przygląda się z kilku centymetrów obrazowi, który ma dwa metry wysokości. Jak to mówią, najciemniej bywa pod latarnią.

Odczyt historii i wcieleń innych ludzi z Kroniki Akaszy

Jednak nie tylko własne wcielenia można poznawać przez Kronikę Akaszy. Kiedy bowiem chcemy badać przeszłość, najlepiej robić to właśnie przez poznawanie życia mieszkańców przeszłości.
Możemy na ten przykład poznać społeczeństwo Atlantydy, poznając marzenia, myśli, wartości czy obawy konkretnych jej mieszkańców. Poznając jacy byli, czym się kierowali i obserwując jak ich działania wpłynęły na ich życie, możemy się wiele nauczyć.

Interesuje Cię jakaś postać historyczna? Może wręcz znamy tylko mit o jakiejś postaci i chcesz zweryfikować jaka była na prawdę? Właśnie poprzez wgląd w przeszłość, wynikający z połączenia przez Kronikę Akaszy, czyli bardziej technicznie ujmując: pole energo-informacyjne wszechświata, możemy poznać Jezusa, Buddę, Nikolę Teslę czy Kleopatrę.

Praktykując jednak tego rodzaju wgląd należy pamiętać cały czas o tym, że postrzegamy przez prymat swojej własnej świadomość, wiedzy, oraz, że nasze skojarzenia i wyobrażenia mogą nakładać się na postrzegany obraz.

Co więcej, wyobrażenia na dany temat ze strony innych ludzi należy również brać pod uwagę, gdyż zwłaszcza niedoświadczona osoba łatwo może podłączyć się nie do prawdy o danej postaci a do wyobrażeń na jej temat, gdyż te w świecie astralnym, funkcjonują jako silne myślokrztałty i mogą być również postrzegane, na nadepnie brane omylnie za obiektywną i jedyną rzeczywistość.

Techniki odczytu wycleń z Kroniki Akaszy

Jak zdolności opanowywać zdolność wglądu w inne wcielania przez Kronikę Akaszy?
Przede wszystkim ucząc się o tym jak działa nasza własna percepcja, oraz jakie mechanizmy stosuje umysł na przykład w relacji percepcja a pamięć. Należy nauczyć się zauważać oraz oddzielać jedno od drugiego, gdyż wiele z tego co wydaje nam się, że postrzegamy, jest w istocie mocno zabarwione przez nasze wcześniejsze doświadczenia, pamięć i wyobrażenia. Wyjście poza własny umysł jest kluczem do prawdziwej percepcji nadzmysłowej.

Istnieje wiele technik intuicyjnych, wskazujących, że wystarczy skupić się na intencji dotarcia do poprzedniego wcielenia, wyrazić wole i obserwować co się pojawi.
To prawda, że jest to dobra technika do eksperymentów z samo-poznaniem na początek, jednak takim technikom pracy w pojedynkę z odkrywaniem swoich poprzednich wcieleń brakuje niewspomnianej obiektywności.

Podobnie jeśli chcemy badać historię np. znanych postaci historycznych prze wgląd w Kronikę Akaszy – napotykamy na wyzwanie w postaci tego, że mamy nabytą wcześniej “wiedzę” na ich temat, a konkretnie – wyobrażenia, przekonania, a do tego możemy podświadomie wyczuwać także przekonania otoczenia na dany temat, które w percepcji tego rodzaju mogą znajdować odzwierciedlenie.

Dlatego też w moim odczuciu najlepsze do badania rzeczywistości poza-wcieleniowej i poprzednich żyć, jest korzystanie z techniki Remote Viewing, która zakłada działanie w duecie lub zespole i zapewnia obiektywność. W celu zwiększenia owej obiektywności wykorzystuje się szereg specjalnie opracowanych technik, które pomagają unikać zasugerowania się wcześniejszymi wyobrażeniami na dany temat.

Szerzej o Remote Viewing pisałem w poprzednich artykułach dostępnych na stronie wCentrumRozwoju.pl, do których serdecznie zapraszam.

Podsumowanie

Pamiętamy dziś zaledwie drobną cząstkę siebie, a przez to świadomie wykorzystujemy jedynie fragment swojego potencjału, zarówno jako ludzkość jak i indywidualności.

Wgląd w inne wcielenia może przypomnieć nam więcej na temat naszego potencjału, a czasem wręcz dać dostęp do praktycznej wiedzy i umiejętności jakie wypracowały dane wcielenia.

Naszą przyszłością jest większa świadomość i pamięć innych naszych wcieleń oraz bardziej płynne posługiwanie się zgromadzoną przez nie wiedzą.

Już teraz możemy zacząć to praktykować i uczyć się tej zdolności.
Żyjemy w przełomowych czasach ponownego przypomnienia sobie tego kim w istocie jesteśmy – ponadczasowymi istotami z ogromną wiedzą i gigantycznym doświadczeniem, które tylko czeka na to aby ponownie je sobie przypomnieć i z powodzeniem zacząć z nich korzystać.
Na zajęciach Remote Viewing, pomagam w rozwinięciu tej umiejętności.

Jakub Qba Niegowski

© Copyright W CENTRUM ROZWOJU 2020-2024

© Copyright W CENTRUM ROZWOJU 2020-2024

You cannot copy content of this page