Potrzebujesz pomocy?
Skontaktuj się ze mną
Jakub Qba Niegowski

Rozwój osobisty poprzez percepcję pozazmysłową

Rozwój osobisty poprzez percepcję pozazmysłową

Poznanie siebie, czyli tak zwana samoświadomość – świadomość tego kim jesteśmy i co zawieramy w sobie, przez jakie pryzmaty postrzegamy rzeczywistość, na co nas stać, jakie możliwości w sobie zawieramy etc. – jest podstawą drogi rozwoju i jakiejkolwiek samorealizacji.

Jeśli chcesz w życiu czuć spełnienie i się realizować, osiągać swoje cele – to podstawą tego jest znajomość i zrozumienie samego siebie. Dopiero znając i rozumiejąc siebie możemy realnie zacząć myśleć o zrozumieniu otaczających nas ludzi i reszty świata.

W swojej pracy uczę między innymi technik percepcji pozazmysłowej metodą Remote Viewing, wedle własnej, udoskonalonej przez siebie metody, rozszerzonej o pracę na wielu aspektach percepcji i samoobserwacji.
Rozwijanie zdolności percepcji pozazmysłowej pozornie niewiele ma wspólnego z rozwojem osobistym w życiu codziennym, na przykład na płaszczyźnie zawodowej, czy w związkach partnerskich. Kiedy myślimy o postrzeganiu pozazmysłowym zazwyczaj nie przychodzi też nam na myśl w pierwszej kolejności kwestia samoświadomości i samopoznania, a raczej koncentrujemy się na idei odkrywania tego co jest poza nami.

Tymczasem, aby nauczyć się pozastrzegania pozazmysłowego, czyli stać się zdolnym odbierać subtelne, intuicyjne sygnały – właśnie w pierwszej kolejności powinniśmy nauczyć się samoobserwacji i dostrzegania samych siebie. Paradoksalnie uczenie się postrzegania poza sobą za pomocą percepcji pozazmysłowej – opiera się bowiem na zdolności samoobserwacji i rozróżniania, jakie sygnały płyną do nas drogą prawdziwego szóstego zmysłu a jakie są wytworem naszego umysłu oraz wewnętrznego procesu.

Już w czasie Zimnej Wojny, podczas pierwszych wojskowych eksperymentów amerykańskiego i rosyjskiego wywiadu, kiedy to opracowywano podstawy metod Remote Viewing zoptymalizowane pod względem skuteczności i obiektywności, zauważono – z punktu widzenia wojskowości niepożądany skutek uboczny. Był nim przyspieszony rozwój świadomości u praktykujących rozwój percepcji pozazmysłowej. Choć oficjalne wersje chętnie ten aspekt pomijają to jednak tajemnicą poliszynela jest, że wielu Remote Viewerów z czasem zaczęło przejawiać aspiracje poza jedynie wykonywaniem misji. Wraz z odkrywaniem własnych zdolności oraz większego poznania siebie i otaczającego świata, niektórzy RV stawali się dużo bardziej uduchowieni, zmieniał się ich światopogląd oraz system wartości, wykraczając poza bycie jedynie posłusznym nie zadającym pytań trybikiem w maszynie. Spora cześć tych ludzi po zaskoczeniu programu wojskowego i odtajnieniu części informacji o ich pracy, zajęła się przekazywaniem swojej wiedzy oraz inspirowaniem do zmian na lepsze. Oczywiście ludzie ci prawdopodobnie do końca życia związani będą pewnymi tajemnicami, jednak ich przykład pokazuje, że ćwiczenie percepcji wpływa na ogólny rozwój świadomości. A ćwiczenie percepcji w super-zakresie, czyli percepcji pozazmysłowej, wpływa na rozwój super-świadomości, dającej intuicyjny wgląd w wiele inspirujących i przełomowych zagadnień.

Okazuje się więc, że jedną z najlepszych metod rozwoju osobistego i duchowego, uczących głębokiej samoświadomości i świadomości rzeczywistości jest poświecenie uwagi tematyce percepcji.

Percepcja czyli to jak widzimy rzeczywistość, a w tym samych siebie, przez jaki pryzmat w sobie ją obserwujemy, zdolność dostrzeżenia tego pryzmatu, zdolność dostrzegania wewnętrznego procesu oraz zawartości własnego umysłu, podświadomości czy procesów emocjonalnych – tego wszystkiego co mamy w sobie – sprawia, że uczymy się prawdziwie dostrzegać subtelne sygnały szóstego zmysłu.

Jeśli chcesz się rozwijać – poznaj siebie.
Aby poznać siebie – poświeć uwagę percepcji.

Dzięki temu nauczysz się jak odróżnić prawdziwe, cenne informacje płynące z postrzegania pozazmysłowego drogą intuicji, od własnej interpretacji rzeczywistości i własnych myśli. Otworzy to przed Tobą nowe spektrum możliwości rozwoju i samorealizacji.
Tylko bowiem jeśli będziemy Dostrzegać – będziemy w stanie wykorzystywać wiedzę i moc która nas otacza.

Jeśli zainteresował Cię rozwój percepcji pozazmysłowej w kontekście rozwoju świadomości i samopoznania, zapraszam Cię na kurs online jaki prowadzę w formie regularnych spotkań na zoomie. Więcej informacji znajdziesz ==> TUTAJ

Jakub Qba Niegowski

Polub nasz nowy fanpage! :)

You cannot copy content of this page