Wyjątkowe spotkanie online! Moc twórcza i nasz pozytywny wpływ na świat!

Wyjątkowe spotkanie online! Moc twórcza i nasz pozytywny wpływ na świat!

Wyjątkowe spotkanie online! Moc twórcza i nasz pozytywny wpływ na świat!

0

Interesuje Cię rozwój i przemiany społeczne także od strony duchowej i metafizycznej?

Zmieniasz swoimi działaniami świat, działasz społecznie lub masz inną pozytywną wartość, którą chcesz zaoferować ludziom?

W niedzielę 28 marca zapraszamy na specjalne spotkanie online, w ramach którego będzie okazja poznać się, porozmawiać, wymienić spostrzeżeniami oraz nawiązać nowe kontakty z innymi osobami aktynie zmieniającymi świat.

Spotkanie poświęcone będzie poszerzaniu możliwości pozytywnego oddziaływania, oraz omówieniu możliwości współpracy i wspólnego rozwoju na szerszej płaszczyźnie.

Na spotkaniem możesz przyjść jako słuchacz by zapoznać się z tym o czym będziemy rozmawiać ale zachęcamy do bardziej czynnego uczestnictwa i zaprezentowania idei, które starasz się realizować poprzez swoje działania.

W tym celu, jeśli zechcesz zaprezentować swój pomysł, ideę, ścieżkę rozwoju etc., przygotuj maksymalnie 10 minutową jej treściwej prezentacji (być może będzie więcej czasu ale zakładamy, że wiele osób może chcieć się wypowiedzieć więc dobrze mieć przygotowaną esencję).
Ponadto przygotuj w jednym zdaniu co jest dla Twojej działalności i ścieżki jaką reprezentujesz największym wyzwaniem i w jakim obszarze poszukujesz wsparcia, współpracy etc.

Będzie to spotkanie zapoznawcze, z którego mamy nadzieję wyłonią się ciekawe pomysły i możliwości współpracy dla uczestników.

Lin do spotkania na Zoomie:
https://us02web.zoom.us/j/83504268962?pwd=ZzBURlRiTzd1TmlFT0c0TmkrQ010dz09
ID: 835 0426 8962
Hasło: 4V453R

Serdecznie zapraszamy
Jakub Qba Niegowski

Udostępnij:
You cannot copy content of this page