Potrzebujesz pomocy?
Skontaktuj się ze mną
Jakub Qba Niegowski

Małe narzędzie ogromnie ułatwiające pracę z umysłem

Wahadełko – małe narzędzie ułatwiające pracę z podświadomym umysłem

Informacje w tym artykule są dla Ciebie jeśli:

  • Chcesz pracować ze swoim umysłem i pozytywnie go programować
  • Miewasz problemy z koncentracją
  • Trudno Ci utrzymywać wizualizację podczas ćwiczeń
  • Bywasz zmęczony w czasie kiedy akurat potrzebujesz ukierunkować moc swojego umysł na proces oczyszczania lub uzdrawiania

Jeśli choć jedno z powyższych występuje u Ciebie – tutaj znajdziesz pomoc w rozwiązaniu tego problemu. Dzięki temu będziesz w stanie wykorzystywać moc swojego umysłu nawet wtedy, kiedy akurat na poziomie świadomym jesteś zmęczony lub masz problemy z koncentracją na określonym celu wizualizacji etc.

Każdy kto aktywnie pracuje ze swoim umysłem, aktywnie go trenując, stara się pozytywnie programować swój umysł przez afirmacje, koncentrację, czy medytując – każdy kto pracuje z energiami duchowymi, czy generalnie doświadcza metafizycznego poziomu rzeczywistości w jakiś sposób – wie, że czasami kiedy najbardziej akurat potrzebujemy zadziałać na nasz umysł i podświadomość – miewamy z tym chwilowe problemy.

Sam znajdowałem się nieraz w sytuacjach, kiedy potrzebowałem uruchomić pewne procesy mentalnie i zaprzęgnąć do działania podświadomość aby ta np. zaczęła coś uzdrawiać czy oczyszczać – ale z powodu okoliczności – na przykład zmęczenia czy złego samopoczucia – trudno mi było się skoncentrować i przez to ukierunkować swoją energię na odpowiednie działanie. Bo kiedy wszystko jest idealnie i nasz umysł jest świeży, wypoczęty, działamy na najwyższych obrotach, zarazem zrelaksowania i skupieni – wówczas rzadko potrzebujemy aktywować moc podświadomości aby rozpoczęła jakieś procesy naprawcze. Dzieje się tak głównie wtedy, kiedy akurat nasze możliwości skupienia oraz stan energii są w spadku.

Po długich poszukiwaniach znalazłem w końcu narzędzie, które sprawdziło się świetnie w wielu zadaniach. Stosuję je już od wielu lat i wielokrotnie pomogło mi w sytuacjach, kiedy z przyczyn obiektywnych trudno było mi osiągnąć odpowiednią koncentrację w celu pokierowania potężnymi zasobami podświadomości i uruchamiać odpowiednie procesy sprawcze, jakich akurat potrzebowałem.
Jeśli chcesz, chętnie nauczę Cię jego skutecznego stosowania. Pomoże Ci ono zaprzęgnąć do działania moc Twojej podświadomości i uruchomić potrzebne dobroczynne procesy – bez konieczności utrzymywania długotrwale wizualizacji i koncentracji.

Owszem, istnieją różne techniki pracy z umysłem i osiągania dzięki nim rezultatów. Jednak większość z nich wymaga do skutecznego działania bardzo długiego okresu praktyki. Jeśli medytujemy, wizualizujemy, afirmujemy – to nasza podświadomość na takie mentalnie stymulacje reaguje zazwyczaj bardzo stopniowo. Afirmować trzeba często tygodniami lub nawet miesiącami aby faktycznie zaobserwować jakikolwiek rezultat. To samo z innymi sposobami mentalnego – czyli prowadzonego przez wyrażanie intencji w myślach – programowania podświadomość na osiąganie określonego rezultatu – czy to w samopoczuciu, kreowaniu czegoś, stanie zdrowia czy stanie energetycznym.

Sęk w tym, że nasza podświadomość posiada szereg blokad i zabezpieczeń przed przypadkowym wpływem i jej przeprogramowaniem. To się tyczy także wpływu z naszej własnej świadomości! Zaskakujące? Już wyjaśniam Ci dlaczego tak jest:

Pomyśl szczerze, ile razy w życiu przyszła Ci na myśl jakaś destruktywna sentencja w myślach. Ile razy pomyślałeś coś negatywnego, wypowiedziałeś w myślach jakąś destruktywną intencję etc. Na przykład w odruchu samo-potępiając się za coś, co zrobiłeś nawet niechcący, a czego nie akceptujesz, czego się na przykład wstydzisz itp. Ile razy też wyraziłeś niekonstruktywne, a wręcz destruktywne intencje pod adresem innych ludzi tylko dlatego, że chwilowo Cię zdenerwowali, a Ciebie w myślach poniosło?
Gdyby nasza podświadomość naprawdę słuchała tego, co doraźnie wyrażamy w myślach, to by nastał szybki nasz koniec. Na szczęście aby temu zapobiec, podświadomość jest nauczona ignorować – tak, ignorować – większość tego co myślimy!
Jak więc nasze intencjonalne myślenie ma rozpocząć procesy zmiany w podświadomości, skoro nauczona jest ona ignorować przez większość czas to co myślimy?

Nasza podświadomość nie ma jednak takich blokad w komunikowaniu się poprzez nasze fizyczne ciało. Jeśli nasze ciało coś robi, to dla podświadomości jest to obiektywnym faktem i realnym działaniem, oznaczającym też konieczność rzeczywistego na nie reagowania.
Nasz umysł jest także zaprogramowany przez społeczeństwo i wychowanie. Na szczęście nie uczą nas one ignorowania sygnałów z ciała – przynajmniej nie tak jak uczą nas ignorować wewnętrzny monolog.

Dlatego właśnie narzędzie, jakie Ci tu przedstawiam, ma tak ogromny potencjał skutecznego działania. Narzędziem tym jest Wahadełko.
Wahadełko bowiem działa na zasadzie sprzężenia pracy ciała (ruch), umysłu (intencja), oraz podświadomości (wpływu na podświadomość).
Sztuka pracy z wahadełkiem polega na zaprogramowaniu aktywacji mocy podświadomości poprzez skojarzenie z ruchem (czyli fizycznym działaniem naszego ciała), oraz uruchamianiu odpowiednich ożywczych procesów w naszej podświadomości.
Docelowo w pracy z wahadełkiem chodzi o to, by sam akt wzięcia wahadełka do ręki i wykonywania odpowiedniego ruchu, był wystarczającym sygnałem dla podświadomości do uruchomienia bardzo konkretnych działań wspierających i realizujących nasze intencje.

Jest popularnym mitem, że wahadełko ma samo z siebie się kręcić. Tymczasem chodzi o zaprogramowanie w podświadomości pewnej drogi komunikacji, gdzie mikro-sygnały mięśniowe wysyłane przez podświadomość obserwowane są w efekcie jako ruch wahadełka. Działa to także w drugą stronę: świadome poruszanie wahadełkiem i nadawanie sygnałów za pomocą ustalonego ruchu – wywołuje ustalony efekt w podświadomości.

Dla podświadomości bowiem sam akt użycia wahadełka i ruchu, którego istnienie zostało skojarzone w podświadomości z uruchamianiem odpowiedniego działania, wystarcza – niezależnie od tego, czy w tym czasie wizualizujesz i podtrzymujesz mentalnie daną intencję, czy też używając wahadełka Twój świadomy umysł zajmuje się czymś innym. Sam akt wahania bowiem sprawia, że podświadomość wie, że w tym momencie ma robić tą bardzo konkretną rzecz, którą wcześniej skojarzyliśmy z tym ruchem. A więc raz zaprogramowane wahadełko wykonuje za nas 95% pracy, alternatywna dla długotrwałej koncentracji i szczegółowej wizualizacji.

Aby nauczyć się pracy wahadełkiem nie wystarczy jednak przeczytać jednego artykułu. Zasada działania wahadełka jest co prawda prosta, ale wymaga odpowiedniego procesu przygotowania i nauki prawidłowej z nim pracy, aby przynosiła ona pożądane sukcesy.

Jeśli chcesz rozwinąć swoją wiedzę, zapraszam Cię kurs online, podczas którego nauczysz się wielu zastosowań wahadełka. Będziesz się uczyć od podstaw, które przedstawiam w przystępny sposób. Co więcej, kurs obejmuje również dużo bardziej zaawansowane zastosowania dające niesamowite możliwości kontaktu, zdobywania ukrytej wiedzy oraz uruchamiania potężnych energii.

Kurs online znajdziesz tutaj: Kurs Online

Jakub Qba Niegowski

Udostępnij artykuł
Facebook
Twitter
Polub nasz nowy fanpage! :)

You cannot copy content of this page