Centrum Rozwoju Osobistego i Percepcji Nadzmysłowej

Potrzebujesz pomocy
Skontaktuj się ze mną

Kreatywność i Intuicja – jak odkryć i rozwijać moc swojego umysłu

Kreatywne i intuicyjne osoby zmieniają świat na lepsze. Są autorami nowych rozwiązań oraz inspirującej twórczości. Jeśli więc chcemy zacząć robić coś kreatywnego i nowatorskiego, lub wesprzeć nasze obecne działania dodatkowym dopływem kreatywności oraz intuicyjnej wiedzy – warto przyjrzeć się jak ową kreatywność oraz intuicyjność możemy stymulować.

Będzie to tekst na temat rozbudzania kreatywności oraz intuicji dzięki zrozumieniu i opanowaniu naszej ponad-materialnej natury. Człowiek jest bowiem istotą wykraczającą poza to co materialne. Źródło naszych inspiracji i natchnienia często leży właśnie w owym kontakcie z tym co wykracza poza fizyczną codzienność.

Jeśli spojrzymy na wybitnych twórców, autorów, artystów, wynalazców i generalnie osoby, które miały realny i duży wpływ na rozwój oraz poprawę naszego stylu życia jako ludzkości to prawie zawsze były to osoby obdarzone ponadprzeciętnym wglądem w rzeczywistość.

Sama kreatywność – czyli zdolność to kreowania, tworzenia, wymyślenia, przeobrażania dostrzegania nowych możliwości, tworzenia nowych rozwiązań, nowych połączeń, nowych pomysłów – jest cechą niezwykle cenną sama w sobie.
Któż z nas nie chciałby mieć wielu nowych błyskotliwych pomysłów lub wglądu w rzeczywistość wykraczającego poza to co widzą już inni, który to wgląd dałby nam przewagę i możliwość stworzenia czegoś, czego jeszcze inni nie wymyślili.

Zarówno osoby zaangażowane w tematy rozwojowej, jak również artyści tacy jak graficy, muzycy, pisarze, scenarzyści, filmowcy, autorzy vlogów, autorzy tekstów, książek etc. – osoby twórcze – z pewnością rozumieją i cenią wagę dostępu do tego co nas inspiruje i odsłania przed nami nowe przestrzenie.

Kreatywność to pierwszy krok do sukcesu

Samo posiadanie genialnych pomysłów może jednak nie wystarczyć jeśli wpadają nam one do głowy zupełnie chaotycznie. Drugim czynnikiem decydującym często o powodzeniu jest Intuicja, czyli zdolność wyczucia sytuacji, zdolność przewidzenia, przeczucia pewnych rzeczy.

Dzięki intuicji np. możemy przewidzieć czy dana rzecz będzie w najbliższym czasie potrzeba, lub możemy również dzięki Intuicji odkryć i zrozumieć różne niuanse rzeczywistości, które sprawia, że nasza kreatywność będzie mogła zostać właściwie ukierunkowana a nasze przedsięwzięcia się powiodą i będą długofalowo korzystnie się rozwijać.

Kreatywność i intuicja są więc cechami, które dopiero w tandemie wspólnie dają moc rozwoju jaka wyprzedza wszystko inne.

Jak rozwijać kreatywność oraz intuicję jednocześnie

Zdawać by się mogło, że kreatywność i intuicja to dwie osobne dziedziny i albo pracujemy nad jednym albo nad drugim. Albo jesteśmy w procesie rozwijania kreatywności, albo jesteśmy w procesie ćwiczenia intuicji.

Tymczasem zajmując się dziedziną rozwoju Remote Viewing odkryłem poprzez praktykę jak bardzo te dwie rzeczy mogą iść w parez i mogą być razem ćwiczone oraz rozwijane.

Zwróciłem na to uwagę gdy pewien uczestnik moich zajęć w pewnym momencie zaczął dużo malować i rysować a jego obrazy ewidentnie były intrygujące. Stała za nimi jakaś głębia.
Zapytałem co sprawiło, że tak nagle eksplodowała jego twórczość plastyczna i skąd czerpie natchnienie. I tu się właśnie dowiedziałem, że to nasze zajęcia Remote Viewing uruchomiły w nim tę kreatywność a zarazem dały wgląd i intuicyjność jaka stała za poczuciem głębi jego obrazów.

Od tego momentu zacząłem bardziej zwracać na to uwagę i nad tym się zastawiać.
Jak wiele bowiem dobrego może dać komuś pomoc w rozbudzeniu jego kreatywności i intuicyjności wiem sam z własnego doświadczenia i pracy zawodowej.

Czasami też osoby kreatywne miewają spowodowane różnymi czynnikami blokady w swojej twórczości i potrzebują czegoś, co pomoże im je przełamać.
Weźmy na przykład muzyka, który wydaje kolejne albumy muzyczne. Na tym polega jego praca i kariera zawodowa. Do każdego albumu musi znaleźć natchnienie i temat, aby kolejny album był równie ciekawy co poprzedni a może nawet ciekawszy.
Nie ma nic gorszego dla osoby, której praca polega na byciu twórczym – niż zastój w kreatywnych zdolnościach. Od owej kreatywność często zależy możliwość dalszej pracy zawodowej.

Dlaczego Remote Viewing może być drogą rozwoju dla artystów i twórców

Remote Viewing polega na zdolności dostrzegania okiem naszego umysłu tego co poza zasięgiem fizycznego wzroku. Mogą być to rzeczy zarówno materialne znajdujące się poza zasięgiem wzroku fizycznego, jak również ponadmaterialne.
Możemy w ten sposób badać miejsca, obiekty, wydarzenia, zagadnienia – cokolwiek co jesteśmy w stanie wskazać jako cel naszego poszerzenia wglądu i wiedzy.
Wiedzę ową odbieramy intuicyjnie i wszystkimi zmysłami nie tylko wzrokiem. Najczęściej jest to wyczucie ze dana rzecz ma określone cechy – po prostu to wiemy, przeczuwamy, odbieramy jako wrażenie intuicyjnie.

To co wyróżnia tę technikę na tle wielu innych to przede wszystkim to, że pozwala ona odkrywać filtry naszego umysłu i świadomie zauważać, którymi ścieżkami dociera do nas prawdziwa, czysta wiedza intuicyjna, a które elementy wizji są przetworzone przez nasz własny umysłu. Dzięki temu możemy też poszerzać nasze zdolności dostrzegania tego co niesie czyste natchnienie i wiedzę a następnie także w sposób bardziej świadomy odnosić to do naszej wiedzy dotychczasowej.

Samo ćwiczenie i praktyka Remote Viewing to także wielka przygoda odkrywania tajemnic wszechświata, co samo w sobie niesie wiele inspirujących treści, których często nie sposób po prostu samemu wymyśl.

Dzięki ćwiczeniom rozwija się nasza intuicja, która pozwala nam uzyskiwać więcej przydatnych informacji.

Mówiąc krotko Remote Viewing ćwiczy takie zdolności wglądu w rzeczywistość, które wykraczają poza to czym dysponują inni.

Zyskując taką przewagę jeśli umiemy wykorzystać to niezwykłe narzędzie – możemy prawdziwie stać się pionierami zupełnie nowych jakości i nowej rzeczywistości, oraz zyskać tak potrzebne nowe idee i pomysły dla naszej twórczej pracy.

Remote Viewing to jeden z najskuteczniejszych sposób na rozwój kreatywności i intuicji

Czy ćwiczenie Remote Viewing i osiąganie rezultatów, które dostarczają kreatywności oraz wartościowych intuicyjnych wglądów jest trudne?

Znając odpowiednie techniki Remote Viewing i pod odpowiednim przewodnictwem – rezultaty można obserwować dosłownie ze spotkania na spotkanie.
Jeśli miałbym doradzić jakiemuś artyście czy twórcy – jak zdobyć wenę na nowe niesamowite dzieło – bez wahania odpowiedział bym, że dzięki zajęciom Remote Viewing. A to tylko część korzyści jakie niosą te ćwiczenia.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat Remote Viewing i zapisać się na zajęcia online z Remote Viewing: Serdecznie zapraszam do kontaktu.

Jakub Qba Niegowski

© Copyright W CENTRUM ROZWOJU 2020-2024

© Copyright W CENTRUM ROZWOJU 2020-2024

You cannot copy content of this page