Centrum Rozwoju Osobistego i Percepcji Nadzmysłowej

Potrzebujesz pomocy
Skontaktuj się ze mną

Tarot Gwiezdny

Klasyczne karty karty tarota mówią głównie o archetypowych wydarzeniach i symbolach świata codziennego. Postanowiłem więc stworzyć coś inspirującego, od innej strony. Talię kart tarota, które umożliwia łączność z czymś więcej, czyli aktualną, kosmiczną energią rozwoju oraz duchowego przełomu nowej ery.

Jako tarocista używający klasycznych kart tarota miałem zawsze niedosyt jeśli chodzi o to co sam uważam za najważniejsze i najpotrzebniejsze w udanej sesji – miałem pewien niedosyt inspiracji jakie według mnie dają klasyczne karty i klasyczny sposób stawiania kart. To z kolei przyciąga też często ludzi, których ambicją jest jedynie dostawanie gotowych rozwiązań i “przepowiedni gotowej przyszłości” – coś czego unikam jak ognia. Uważam, że przyszłość powinniśmy świadomie tworzyć, a karty powinny stanowić dodatkowy wgląd i rozszerzać naszą świadomą perspektywę o możliwości jakie mamy w sobie, a które do tej pory były ukryte i nieuświadomione zanim sięgnęliśmy po karty.

Nowe podejście do Tarota

Jako, że nazwanie „wróżbitą” to dla mnie niemal obraza – rozpocząłem poszukiwania nowego podejścia do stawiania Tarota, które pozwoliło by mi za pomocą kart inspirować i pokazywać szerszą rzeczywistość, która może wzbogacić życie każdego człowieka o nowy, wspaniały świat tego co wykracza poza dotychczas znaną większości codzienność. Oczywiście klasyczny tarot nadal ma dobre zastosowanie gdy szukamy porady związanej z codziennością w tym materialnym świecie i nadal stawiam także klasyczne karty tarota – natomiast w swojej praktyce postanowiłem pójść znacznie dalej i skupić się na kosmicznej naturze człowieka oraz naszych relacji z duchową “gwiezdną rodziną”.

Jestem osobą obdarzoną pamięcią i wspomnieniami z poza wcieleń Ziemskich, kochającą kosmos i wszechświat jako całość.
Wszystko to co pozwalało mi w życiu przypomnieć sobie bardziej kim w rzeczywistości jestem i, że przybyłem tu na Ziemię mając za sobą już długą historię z wielu rożnych światów – dla mnie zawsze stanowiło coś ekscytującego i wartego badania.

Większość ludzi sobie z tego nie zdaje sprawy, ale prawie każdy z nas zanim narodził się na Ziemi, brał udział w życiu cywilizacji na innych planetach i jest w istocie Gwiezdną Istotą – obywatelem Wszechświata. Z tej wiedzy i doświadczenia możemy korzystać także w tym życiu jeśli sobie przypomnimy siebie jako Gwiezdną Istotę.

Tarot Gwiezdny drogowskazem

Dziś w dobie burzliwych sytuacji społecznych i życiowych wielu ludzi – potrzebujemy jak nigdy otwarcia się na bycie czymś więcej niż tylko obecne fizyczne ciało.
Religijne podejście ślepej wiary w jedną prostą ścieżkę opisaną jak dla małego dziecka i to tego mniej dociekliwego – również nie spełnia potrzeb większości z nas co do wytłumaczenia naszego miejsca we Wszechświecie.

Z wielu moich osobistych doświadczeń i inspiracji płynących z przebłysków wspomnień oraz świadomości poza-wcieleniowej zaczął z czasem powstawać coraz bardziej spójny i coraz pełniejszy obraz Wszechświata jako miejsca tętniącego życiem. Miejsca wielu historii, i wielu dążeń, wielu zróżnicowanych jego mieszkańców, wielu cywilizacji.

Tarot Gwiezdny gdyż jesteśmy częścią większej całości

Piękne jest to poczucie bycia częścią większej całości oraz świadomość, że faktycznie jesteśmy czymś więcej niż to co mówią nam w telewizji czy w polityce. Ale Ty drogi czytelniku i czytelniczko wiesz już o tym również zapewne czytając te słowa. Świat jest czymś więcej!

Im więcej wiemy o świecie – także tym pozaziemskim – tym więcej wiemy też o sobie samych i możemy więcej zdziałać. Wszystko jest bowiem ze sobą połączone. Działa to również w drugą stronę: Im więcej wiemy o sobie – tym więcej rozumiemy i wiemy o otaczający nas świecie.

Dlatego właśnie stworzyłem unikatową w skali światowej talię, którą nazwałem Tarotem Gwiezdnym – aby pomóc Tobie przypomnieć sobie swoje wcielenia z poza tej planety, oraz aby zainspirować i dać Ci twórczą energię do dalszego rozwoju oraz dalszego odkrywania Twoich możliwości związanych z Twoimi osobistymi połączeniami z Gwiezdną Rodziną.

Konstrukcja Tarota Gwiezdnego a kosmiczne cywilizacje

Tarot Gwiezdny zawiera w sobie zarówno bliskie odpowiedniki niektórych kart Arkan Wielkich z klasycznego Tarota, jak również zupełnie nowe symbole i archetypy.

W Tarocie Gwiezdnym wiele jest przytoczonych cywilizacji pozaziemskich i ras kosmicznych istot, które reprezentują pewne charakterystyczne dla nich cechy i przekaz jaki niosą.
Są także karty miejsc we wszechświecie o określonej energii i przekazie, jak również inne kosmiczne symbole.

W ten sposób, dzięki temu kosmicznemu zestawowi kart, możesz poznawać głębiej rzeczywistość wielu cywilizacji zamieszkujących wszechświat. Wszystkie karty powstały bowiem w oparciu o realne wspomnienia, przekazy oraz informacje uzyskane drogą postrzegania nadzmysłowego, nie tylko mojego własnego ale także wielu niezależnych badaczy obdarzonych taką percepcją.

Choć zestaw ten zdecydowanie odzwierciedla to co uznałem za najlepsze i najważniejsze do stworzenia takiej kosmicznej talii (i jest to w efekcie talia moich marzeń, idealna do pracy z tarotem jaką wykonuję!), to w przypadku każdej karty zadbałem o zweryfikowanie informacji poszukując potwierdzania własnych wizji w innych niezależnych źródłach.
Kiedy je odnalazłem miałem pewność, że karty te są idealnie takie jakie maja być i dobrze opisują rzeczywistość pozaziemską, zwłaszcza od strony duchowej.

Oczywiście, życie pozaziemskie, ilość cywilizacji, rożnych grup i frakcji jest tak duża, że nie wszystkie one trafiły na karty. Jednak wybrałem te najważniejsze na teraz i na nadchodzące czasy z którymi ludzkość i inkarnowane na Ziemi dusze mają najwięcej wspólnych relacji.
W efekcie powstała talia, której użytkowanie inspiruje i sprawia radość zarówno mi jak i wielu osobom na całym świecie.

Twoja osobista talia kart Gwiezdnego Tarota

Aktualnie fizyczną talię kart Gwiezdnego Tarota możesz zamówić w promocji ==> TUTAJ

Jeśli zaś nasz telefon z Androidem, lubisz wygodę i natychmiastowy dostęp, to warto skorzystać także z aplikacji Tarota Gwiezdnego w Google Play.

Możesz także skorzystać z moich usług stawiania tarota i skorzystać w ten sposób z mojego wieloletniego doświadczenia.

Mam nadzieję, że Gwiezdny Tarot przyniesie Ci wiele wysokowibracyjnych inspiracji! 🙂

Jakub Qba Niegowski

© Copyright W CENTRUM ROZWOJU 2020-2024

© Copyright W CENTRUM ROZWOJU 2020-2024

You cannot copy content of this page