Potrzebujesz pomocy?
Skontaktuj się ze mną
Jakub Qba Niegowski

Podróże między rzeczywistościami

Podróże między alternatywnymi rzeczywistości jak się okazuje nie są jedynie domeną fantastyki a mogą być w niezauważalny zazwyczaj sposób – częścią naszej codziennej rzeczywistości.
Nowe odkrycia z dziedziny fizyki zdają się potwierdzać coraz bardziej to co mówili od tysięcy lat mistycy i duchowi nauczyciele różnych kultur – że nasz świat istnieje w relacji z innymi światami i są one w jakiś sposób połączone. Co więcej – możemy między nimi podróżować nie tylko w stanach takich jak OOBE (Out Of Body Experience) czy Remote Viewing, ale nawet dokonując czysto fizycznych zmian w naszym materialnym doświadczaniu rzeczywistości. Przypomina to nieco metody wpływania na rzeczywistość snu znane praktykom Świadomego Śnienia, w ramach których aby łatwiej było śniącemu zaakceptować nagle pojawi jace się w rzeczywistości snu zmiany – dobrze robić to w ruchu lub wyobrażając sobie, że to czego oczekujemy jest za drzwiami, lub za rokiem budynku – czyli tuż poza naszą przestrzenią postrzegania i jeśli się tam na to natkniemy to możemy łatwiej zaakcentować, że „przypadkiem” to tam już było, a nie zmaterializowało się „z powietrza”.
W poniższym filmie znajdziesz obszerne wyjaśnienie fenomenu podróży między alternatywnymi rzeczywistościami, oraz technikę, którą możesz wykorzystać w swojej własnej praktyce.

Polub nasz nowy fanpage! :)

You cannot copy content of this page