Potrzebujesz pomocy?
Skontaktuj się ze mną
Jakub Qba Niegowski

Podróż VR bez użycia gogli VR

Podróż VR bez użycia gogli VR

Wielu z nas już w dzieciństwie za sprawą filmów i literatury science-fiction zachwyciło się potencjałem technologii pozwalającej przemierzać oraz eksplorować wirtualną rzeczywistość. Przedstawione tam wirtualne światy oferowały przygodę oraz możliwość rozwoju i nauki nowych umiejętności, stania się bohaterem nowego świata etc.

Dziś technologia Virtual Reality bliższa jest realizacji niż kilka dekad temu a pierwsze urządzenia dostępne są już na rynku. Jednak urządzenia VR wciąż są bardzo drogie i pełne ograniczeń. To wciąż nie jest Wirtualny Świat rodem z filmu Tron czy drugiej części Kosiarza Umysłów. Tymczasem wielu z nas marzy o możliwości eksplorowania nowych światów w imersyjny sposób. W ludzkiej naturze leży chęć eksploracji, gdyż w ten sposób uczymy się i poszerzamy swoje horyzonty, oraz zdobywamy nowe możliwości rozwoju.

Co jednak gdybyśmy nie musieli korzystać z technologii aby osiągnąć możliwości zanurzenia się w odkrywanie nowych światów? Co jeśli prawdziwe możliwości zanurzenia się w nowy świat leżą w możliwościach naszego własnego umysłu.
Nie mówię tu jedynie o świecie fantazji i zdolności człowieka do wyobrażania sobie czegoś – to każdy potrafi i nie robi to na nas już wrażenia, a i to co możemy dzięki temu osiągnąć jest już przez nas w większości dawno zbadane i odkryte. Mówię o prawdziwym poznaniu i okiełznaniu potencjału ludzkiego umysłu tak, że jego użytkowanie przypomina filmy czy książki w których bohaterowie siłą woli u skupieniem umysłu zdolni byli faktycznie penetrować czas i przestrzeń!

Takie podejście do tematu wbrew pozorom także wiąże się z pewną struktura i technologią. Jest to jednak wyższa technologia umysłu, technologia znajomości tego jak on działa. Technologia posługiwania się odpowiednimi technikami i protokołami aby uruchomić ten potencjał.

Technologia ta nazywa się Remote Viewing i została opracowana przez wywiad wojskowy USA w czasie Ziemnej Wojny na potrzeby stworzenia tajnej jednostki “parapsychicznych szpiegów” – ludzi zdolnych okiem swojego umysłu skutecznie penetrować czas i przestrzeń w celu zdobywania ważnych informacji.

Istnieje obszerna literatura i wiele odtajnionych, dziś publicznie dostępnych materiałów na ten temat. Dzięki owemu odtajaniu technika opracowana przeze najwybitniejszych naukowców i badaczy potęgi ludzkiego umysłu dziś jest dostępna dla każdego kto zechce ją opanować.

Remote Viewing polega na zdolności postrzegania okiem swojego umysłu obiektów fizycznie będących poza zasięgiem naszych materialnych zmysłów, a nawet umożliwia podróże w czasie i przestrzeni, a także eksplorowanie innych wymiarów poza-fizycznego istnienia. Przy tym jest to technika dająca mierzalne i obiektywne rezultaty dzięki zastosowaniu naukowych procedur badawczych.
Jak to możliwe?

Remote Viewerzy w przeciwieństwie do wielu naciąganych “jasnowidzów” szczycą się tym, że potrafią dostrzec i opisać daną rzecz bez możliwości podpowiedzi czy zasugerowania odpowiedzi przez kogokolwiek.
Działa to tak, że osoba postrzegająca otrzymuje specjalne przypisany losowo wygenerowany numer identyfikacyjny jaki ktoś inny przypisał do celu badania. Skupiając się na tym numerze ID osoba Zdalnie Postrzegająca zdolna jest szczegółowo opisać cel.
Odpada więc największy zarzut, że gdy wiemy co ma być badane to możemy się domyśleć odpowiedzi. Tym-samym udowodniono ponad wszelką wątpliwość istnienie i działanie percepcji pozazmysłowej.

Po te techniki wciąż jednak ma odwagę sięgać niewielu gdyż masowa propaganda wyśmiewania takich tematów aby odciągnąć od nich uwagę ludzi – w przeszłości skutecznie zniechęciła większość do faktycznego samodzielnego sprawdzenia i wykorzystania dla swojego rozwoju tego rodzaju potencjału. Dlatego obecnie Remote Viewerzy to nieliczna elita, przypominająca X-menów ze szkoły profesora Xaviera.
Łatwo się jednak domyśleć, że Ci nieliczni dziś pionierzy tej niezwykłej technologii umysłu mogą mieć ogromny wpływ na losy świata w przyszłości, oraz na rozwój całej ludzkości.

Pomyśl, co byś zrobił lub zrobiła mogąc czerpać wiedzę i inspirację z miejsc odległych w czasie i przestrzeni, albo z czasu obecnego, nie będąc skrępowany fizycznym ograniczeniami. Jakie możliwości, pomysły i nowe narzędzia może przynieść eksplorowanie innych płaszczyzn rzeczywistości poza-materialnej. Inne planety, inne światy… pozaziemskie technologie odkryte i zaadoptowane na nasz użytek…
Okazało się bowiem, że ludzki umysł w przeciwieństwie do ludzkiego ciała – nie zna ograniczeń ani czasu ani przestrzeni i zdolny jest udać się wszędzie – pod warunkiem, że wie o istnieniu danego kierunku i chce go eksplorować.

Doświadczenia Remote Viewing odbywają się w stanie całkowitej przytomności umysłu. Nie ma w tym nic z hipnozy czy wprowadzania się w trans. Są to odpowiednie ćwiczenia mentalne i procedury jakie uruchomiają wizje i zdolność wychwytywana z przestrzeni pożądanych informacji.

Dodatkowym elementem przygody jest fakt, ze Remote Viewing nie robi się wyłącznie samemu a w niewielkiej grupie gdzie pod czujnym okiem instruktora można uczestnicząc w spotkaniach online – rozwijać swoje umiejętności i mieć z kim porozmawiać o wynikach, wymienić się doświadczeniami po sesji RV z innymi uczestnikami etc.

Najlepsze jest jednak to,że w przeciwieństwie do rzeczywistości dostarczanej przez gogle VR – sesje RV pozwalają odkrywać i eksplorować nie fikcyjną a realnie istniejącą rzeczywistość – dając nam tym samym prawdziwe narzędzia do realnego rozwoju, a zarazem dostarczając często wizji i przygód rodem z najlepszych filmów science-fiction.

Gdybym miał komuś poradzić jak znaleźć nową granice ludzkiego poznania, nowy świat to eksploracji, który leży w zasięgu realnych możliwości już teraz dla każdego z nas – to poleciał bym zainteresowanie się tematem Remote Viewing.
Więcej na ten temat możecie przeczytać w bezpłatnym ebooku dostępnym tutaj, oraz możecie wziąć udział w zajęciach online jakie prowadzę tutaj.

Jakub Qba Niegowski

Polub nasz nowy fanpage! :)

You cannot copy content of this page