Centrum Rozwoju Osobistego i Percepcji Nadzmysłowej

Potrzebujesz pomocy
Skontaktuj się ze mną

Nadchodzi nowa era kreatywności i nowego renesansu

Podczas gdy uwagę większości ludzi odwracają niepokojące wydarzenia w świecie – w tym samym czasie trwa rozkwit nowych technologii i możliwości rozwojowych dla każdego zainteresowanego rozwojem kreatywnego człowieka.
W nowym materiale video opowiadam o przełomie w dziedzinie nowych narzędzi AI jaki ma właśnie miejsce i z miesiąca na miesiąc przyczynia się do nowej zmiany w świecie na miarę tej jaka odbywała się wraz z pojawieniem się internetu.
W tym wideo także opowiadam o tym czym w istocie są nowe narzędzia AI i dlaczego nie stanowią one zagrożenia, którego wiele osób się obawia, a sztuczna inteligencja nie przejmie władzy nad światem bo po prostu nie może tego zrobić. Wyjaśnię Ci drogi czytelniku i słuchaczu – na czym polega błąd propagandy strachu jaka została wzniecona woku tematów sztucznej inteligencji i komu to służy by ludzie bali się teraz właśnie AI.
Tymczasem dla osób kreatywnych, pragnących wnosić swoją twórczością pozytywną wartość do otaczającego świata – w tym wideo wyjaśnię jak w nowy sposób możecie to robić i jakie nowe możliwości rozwojowe są na horyzoncie i pojawią się dosłownie na przestrzeni najbliższych miesięcy. Ten kto posiądzie i zrozumie wiedzę o tym co się właśnie dzieje – ten będzie w czołówce tych, którzy będą pionierami i ekspertami nowych technologii oraz możliwości dalszego rozwoju.

© Copyright W CENTRUM ROZWOJU 2020-2024

© Copyright W CENTRUM ROZWOJU 2020-2024

You cannot copy content of this page