Jakub Qba Niegowski: „Zakazana Wiedza” – cała książka dostępna teraz online!

Jakub Qba Niegowski: „Zakazana Wiedza” – cała książka dostępna teraz online!

Jakub Qba Niegowski: „Zakazana Wiedza” – cała książka dostępna teraz online!

0

I jest! 🙂 Przeszedłem samego siebie w podróży do tego punktu, kiedy mogę z dumą pokazać Wam efekt swojej pracy i gdy udostępniam swoją książkę “Zakazana Wiedza” za damo do słuchania na naszym kanale W Centrum Rozwoju!

Jest to jedna z tych książek, które są efektem na prawdę dziwnych zdarzeń w życiu i doświadczeń, o których większość nie ma odwagi mówić. Ja też długo milczałem. Aż pewnego dnia zacząłem spisywać wszystko to co na prawdę myślę, wiem i czuję, a co uznawałem za niewygodne informacje.
Są to moje osobiste doświadczenia w tematyce cywilizacji pozaziemskich (tak, są tam opisy moich doświadczeń) oraz rozwoju człowieka tu na Ziemi.

Książkę napisałem i wydałem w formie papierowej własnym sumptem w roku 2018 ale, że nie byłem zbyt aktywny w promowaniu i sprzedawaniu tego co robię, więc niewiele osób się o niej dowiedziało. Ja zresztą też wciąż byłem na etapie przetrawiania tego, że w ogóle napisałem tak osobistą książkę i zastanawiałem się, czy aby jednak nie powiedziałem tam za dużo.

Ostatnio przyszło mi jednak do głowy, by udostępnić ją bezpłatnie w formie audiobooka na naszym kanale YouTube. No i jest! 🙂
Dwa tygodnie pracy całymi dniami nad przygotowaniem tego audiobooka uzmysłowiły mi podczas jego korekty i wielokrotnego odsłuchiwania w celu sprawdzenia czy brzmi poprawnie – że ta książka to prawdziwy dynamit! Jestem z niej bardzo dumny i uważam, że wnosi dużo do dyskusji oraz jest wartościowa pod względem informacji. Sami zresztą oceńcie. Słuchać możecie w playliście z wszystkimi rozdziałami na naszym kanale tutaj:

Jakub Qba Niegowski

Udostępnij:
You cannot copy content of this page