Potrzebujesz pomocy?
Skontaktuj się ze mną
Jakub Qba Niegowski

Jak postrzegają ludzkość istoty i cywlizacje pozaziemskie

W podróżach poza ciałem OOBE, Remote Viewing, oraz używając rożnych innych metod postrzegania pozazmysłowego – możemy napotkać na przedstawicieli cywilizacji pozaziemskich.
Warto więc wiedzieć jak istoty te mogą postrzegać ludzkość oraz rozumieć dzięki temu, dlaczego spotykamy się z określonym nastawieniem do nas przy pierwszym kontakcie.
W mojej ponad dwudziestoletniej praktyce, gromadząc wiedzę na temat cywilizacji pozaziemskich oraz istot świata duchowego – miałem okazję zaobserwować często powtarzające się wzorce zachowań i tego jak bywają postrzegani oraz traktowani ludzie, którym udało się sięgnąć percepcją pozazmysłową do poziomu nawiązania kontaktu.
W poniższym materiale video opowiadam o tych doświadczeniach, dzieląc się wiedzą na temat tego jak ludzkość jest postrzegania przez istoty pozamaterialne, oraz przedstawicieli cywilizacji pozaziemskich i jak ta wiedza możne nam pomóc w robieniu postępów na drodze naszego rozwoju a także dalszych ekspiracji tego fascynującego wszechświata, którego jesteśmy mieszkańcami.

Polub nasz nowy fanpage! :)

You cannot copy content of this page