Centrum Rozwoju Osobistego i Percepcji Nadzmysłowej

Potrzebujesz pomocy
Skontaktuj się ze mną

Stawiam Karty Tarota

TAROT

Stawianie Tarota

Moje podejście do stawiania kart Tarota opiera się na przekonaniu, że każde z nas ma wpływ na kształtowanie swojego życia.
To gdzie jesteśmy w danym momencie w życiu, tworzy dla nas unikatowe okazje oraz wyzwania – widoczne dla mnie jako wpływy rożnych energii w postaci otaczających kogoś osób, oraz wpływów energii – także tych jeszcze niezauważonych fizycznie. Tworzą one razem potencjalną przyszłość osoby na dany moment – do czasu podjęcia nowych działań a przez to korekty kursu swojej przyszłości.
To co robię, to pokazanie osobie tego na czym warto się skupić w celu uzyskania możliwie najlepszego rezultatu. Innymi słowy moje wglądy dostarczają inspiracji oraz rady jak sobie lepiej radzić i tworzyć lepszą przyszłość.
Natomiast świadomie nie podaję informacji o przyszłości jako takiej, gdyż jestem przeciwnikiem tego rodzaju wpływu tworzącego bardzo często samospełniające się przepowiednie – czyli takie, które się sprawdzają, bo ktoś uwierzył, że się sprawdzą a przez to sam nieświadomie w danym kierunku pokierował swoim życiem. Takie podejście pozbawia nas mocy sprawczej, gdy oddajemy komuś w pewnym sensie decyzje o tym co nas spotka wierząc, że to jaką przyszłość nam przepowiada ma się sprawdzić i jest w jakiś sposób już ustalone oraz niezmienne. Dlatego moje stawianie tarota jest inne. Dostarcza takich informacji, jakie pomagają Tobie zyskać lepsze rozeznanie w obecnej sytuacji i samodzielnie podejmować decyzje oraz działania, którymi stworzysz dla siebie lepszą wersję przyszłości.

Tarot Gwiezdny

Znajdziesz tu informacje o stawianiu kart tarota jakie robię, zarówno posługując się klasycznymi arkanami wielkimi, jak również autorską talią Tarota Gwiezdnego. Ten ostatni jest szczególnie prze zemnie polecany osobom, które poszukują wglądu w szerszym, kosmicznym kontekście w swoją duszę i istotę na poziomie wszechświata. Układy kart Tarota Gwiezdnego są szczególnie inspirujące a talia jest tak przygotowana aby dostarczać inspirujących wglądów duchowych, pomocnych w dalszym rozwoju i zyskiwaniu wewnętrznej harmonii oraz mocy twórczej.

Informacje o Tarocie

Poniżej znajdziesz wyszczególnione artykuły na temat stawiania kart tarota oraz informacje o moich usługach. Ponadto na stornie w górnym menu znajdziesz pełną listę artykułów o tarocie i inne przydane inspirujące materiały, jak aplikacja tarota gwiezdnego oraz możliwość zamówienia fizycznej talii kart dla siebie lub dla kogoś bliskiego na prezent.

Czuj się swobodnie a jeśli po przeczytaniu moich artykułów i dostępnych tu materiałów będziesz mieć dodatkowe pytania, pisz śmiało.

Jak działa Tarot

 

Czym jest Tarot Gwiezdny

 

Zamów swoją talię Tarota Gwiezdnego!

 

Stawiam Tarota – czyli analiza kart dla Ciebie

© Copyright W CENTRUM ROZWOJU 2020-2024

© Copyright W CENTRUM ROZWOJU 2020-2024

You cannot copy content of this page