Wylosuj swoje karty Tarota Gwiezdnego na dziś

Pierwsza karta to karta przeszłości, która ma wpływ na teraźniejszość, druga to teraźniejszość czyli przesłanie obecnej energii dla Ciebie, zaś ostatnia to potencjalna przyszłość wynikająca z dotychczasowej trajektorii przeszłości oraz teraźniejszości.

Przestrzeń Kreacji

Przestrzeń Kreacji to karta wskazujący na otwarty potencjał tworzenia jaki masz przed sobą. Jest to czysta karta – przestrzeń, która czeka na Twoje zagospodarowanie. Karta ta pokazuje, że teraz możesz tworzyć to, co zechcesz i, że to Ty jesteś twórcą tego co manifestuje się jako kreacja.

Urzeczywistnianie Źródła

Każdy z nas jest przejawem Źródła wszelkiego istnienia i każdy z nas ma stały dostęp do Źródła. Jesteśmy zarówno jego ekspresją jak również mamy możliwość sięgania do Źródła i uczestniczymy w dalszym kreowaniu rzeczywistości w połączeniu ze Źródłem. Karta ta o tym przypomina i o nieskończonym zasobie potężnej energii twórczej Źródła z którego możesz czerpać w procesie kreacji.

Syriusz – Dom Wielu

Potrójny układ Syriusza jak mało które miejsce obfituje w wiele zróżnicowanych ras, frakcji i relacji między nimi. Układ Syriusza jest domem wielu rożnych cywilizacji. Karta ta przypomina o tym, że to co wygląda na jedną rzecz w rzeczywistości może zawierać w sobie wiele zupełnie rożnych od siebie aspektów i nie należy pochopnie wrzucać wszystkiego i wszystkich do jednego worka.

Aktualnie fizyczną talię kart Gwiezdnego Tarota możesz zamówić w promocji! ==> tutaj

Z Gwiezdnymi Pozdrowieniami Autor Tarota Gwiezdnego:
Jakub Qba Niegowski