Wylosuj swoje karty Tarota Gwiezdnego na dziś

Pierwsza karta to karta przeszłości, która ma wpływ na teraźniejszość, druga to teraźniejszość czyli przesłanie obecnej energii dla Ciebie, zaś ostatnia to potencjalna przyszłość wynikająca z dotychczasowej trajektorii przeszłości oraz teraźniejszości.

Pałac Gwiezdnej Rady

Karta ta symbolizuje wznoszenie wielkich dzieł, budowanie konstruktów w naszym życiu. Przypomina, że możemy tworzyć rzeczy wielkie i wspaniałe. Karta ta jednak przypomina także o tym, że tworząc wielką budowlę swojego Ja i swoich działań, możemy czasami utracić perspektywę i kontakt z codziennością otaczającego nas świata. Warto upewnić się, że nie żyjemy w wyizolowanej bańce własnych przekonań.

Introspektywa Wegi

Karta ta odwołuje się do do istot układu gwiezdnego Wegi. Przypomina i wskazuje na wartość introspekcji, skupienia się na sobie, ale także na potencjalnej możliwości przesadzenia w tym skupianiu się na sobie. Karta ta odwołuje się również do kobiecej energii i wrażliwości.

Gra w Dualizm

Świat w którym żyjemy to świat wielkiej gry w dualizm. Karta ta przypomina, że choć świat może wyglądać na pełen polaryzacji i przeciwieństw, to umiejętne wykorzystanie tej wiedzy i zrozumienie tego faktu, może pomóc nam zapanować nad dualistyczną rzeczywistością a nawet wykorzystać ją do rozwoju.

Aktualnie fizyczną talię kart Gwiezdnego Tarota możesz zamówić w promocji! ==> tutaj

Z Gwiezdnymi Pozdrowieniami Autor Tarota Gwiezdnego:
Jakub Qba Niegowski