Wylosuj swoje karty Tarota Gwiezdnego na dziś

Pierwsza karta to karta przeszłości, która ma wpływ na teraźniejszość, druga to teraźniejszość czyli przesłanie obecnej energii dla Ciebie, zaś ostatnia to potencjalna przyszłość wynikająca z dotychczasowej trajektorii przeszłości oraz teraźniejszości.

Tajemnica Roswell

Karta ta symbolizuje tajemnicę. Coś co jest skrywane, ukryte, na czego temat być może istnieją domysły ale nie wiemy tego na pewno. Symbolizuje jakąś głębszą prawdę, która kryje się pod historią.

Arkturjański Mędrzec

Arkturjanie to mistrzowie uzdrawiania emocji (ducha) oraz opanowania mocy umysłu.
Arkturjański Mędrzec symbolizuje wsparcie w pracy z emocjami, zdolność oraz potrzebę spojrzenia na sprawy emocjonalne z perspektywy. Symbolizuje także wsparcie od istot z Arktura jakie w tym temacie otrzymujesz.

Tajemnice Genetyki

Karta genów i połączeń rodowych, zarówno z naszym rodem Ziemskim jak również z naszą Gwiezdną Rodziną. Każdy z nas ma w sobie genetyczne połączenia i dziedzictwo wielu cywilizacji pozaziemskich, które na przestrzeni milionów lat wchodziły w iterację z istotami z Ziemi. Karta przypomina o Twoich osobistych połączeniach genetycznych z osobistym gwiezdnym rodem i o możliwościach jaki to daje.

Aktualnie fizyczną talię kart Gwiezdnego Tarota możesz zamówić w promocji! ==> tutaj

Z Gwiezdnymi Pozdrowieniami Autor Tarota Gwiezdnego:
Jakub Qba Niegowski