Wylosuj swoje karty Tarota Gwiezdnego na dziś

Pierwsza karta to karta przeszłości, która ma wpływ na teraźniejszość, druga to teraźniejszość czyli przesłanie obecnej energii dla Ciebie, zaś ostatnia to potencjalna przyszłość wynikająca z dotychczasowej trajektorii przeszłości oraz teraźniejszości.

Tajemnica Roswell

Karta ta symbolizuje tajemnicę. Coś co jest skrywane, ukryte, na czego temat być może istnieją domysły ale nie wiemy tego na pewno. Symbolizuje jakąś głębszą prawdę, która kryje się pod historią.

Wojownik z Syriusza

Jedna z wielu ras układu Syriusza to istoty kotowate, poruszające się w pozycji wyprostowanej na dwóch kończynach, jak ludzie. Wśród nich są także koci wojownicy. Koci wojownik to karta zarówno ideałów wojownika jak i istniejących w nas instynktów. Jest to karta instynktu wojownika, ochraniania innych ale także miłości i duchowości jaką wielu kocich wojowników ma w sercu.

Dar Planetarnego Życia

Życie na na planecie Ziemia w fizycznym ciele to wyjątkowa okazja do rozwoju oraz osiągnięcia spełnienia tu i teraz. Karta ta symbolizuje wartość skupienia się na wykorzystaniu faktu bycia w ludzkim ciele i rozwoju w świecie materialnym planety Ziemia. Jest to wyjątkowa sytuacja, którą warto wykorzystać w pełni. Karta ta przypomina także o odpowiedzialności za świat, który tworzymy.

Aktualnie fizyczną talię kart Gwiezdnego Tarota możesz zamówić w promocji! ==> tutaj

Z Gwiezdnymi Pozdrowieniami Autor Tarota Gwiezdnego:
Jakub Qba Niegowski

You cannot copy content of this page