Wylosuj swoje karty Tarota Gwiezdnego na dziś

Pierwsza karta to karta przeszłości, która ma wpływ na teraźniejszość, druga to teraźniejszość czyli przesłanie obecnej energii dla Ciebie, zaś ostatnia to potencjalna przyszłość wynikająca z dotychczasowej trajektorii przeszłości oraz teraźniejszości.

 

Wiedza

Wiedza

Karta wiedzy zawiera w sobie wizerunek istoty reptiliańskiej oraz księgę. Nie wszystkie gady są złe, jest to powszechne przekłamanie wynikające z ograniczonego doświadczenia i stereotypowo myślenia jakie się rozpowszechniło. Gady symbolizują tę część naszego umysłu skupioną na przetrwaniu, instynktach samozachowawczych ale także są strażnikami wiedzy (wiedza czyli umysł). Karta ta przypomina, że, wiedza może mieć swoich strażników, ale Ci strażnicy to najczęściej nasze własne przekonania, którymi sami tworzymy dla siebie ograniczenia. Dziś możesz wyjść poza swoje ograniczenia dzięki tej świadomości. Karta ta przypomina, że aby docenić wiedzę trzeba często przejść próbę i proces w wyniku którego daną wiedzę będziemy doceniać i rozumieć jej wartość.

Plejadiańska Motywacja

Plejadiańska Motywacja

Plejadianie to jedne z pierwszych istot, które we współczesności zaangażowały się w pomoc Ziemi a zarazem najbardziej bliscy nam (najbardziej ludzcy) krewni w z gwiazd. Plejadianie maja za sobą trudną historię, która motywuje ich do działania i silnego angażowania się w sprawy Ziemi. Karta ta ma uświadomić nam jakie są nasze motywacje a przez to pozwolić bardziej świadomie decydować o tym co robimy.

Pałac Gwiezdnej Rady

Pałac Gwiezdnej Rady

Karta ta symbolizuje wznoszenie wielkich dzieł, budowanie konstruktów w naszym życiu. Przypomina, że możemy tworzyć rzeczy wielkie i wspaniałe. Karta ta jednak przypomina także o tym, że tworząc wielką budowlę swojego Ja i swoich działań, możemy czasami utracić perspektywę i kontakt z codziennością otaczającego nas świata. Warto upewnić się, że nie żyjemy w wyizolowanej bańce własnych przekonań.

Aktualnie fizyczną talię kart Gwiezdnego Tarota możesz zamówić w promocji! ==> tutaj

Z Gwiezdnymi Pozdrowieniami Autor Tarota Gwiezdnego:
Jakub Qba Niegowski

You cannot copy content of this page