Wylosuj swoje karty Tarota Gwiezdnego na dziś

Pierwsza karta to karta przeszłości, która ma wpływ na teraźniejszość, druga to teraźniejszość czyli przesłanie obecnej energii dla Ciebie, zaś ostatnia to potencjalna przyszłość wynikająca z dotychczasowej trajektorii przeszłości oraz teraźniejszości.

Zjednoczenie Nieba i Ziemi

Karta wskazuje na możliwość i potrzebę współdziałania między tym co fizyczne oraz tym co duchowe. Dopiero wykorzystując oba te aspekty i korzystając zarówno ze swojej duchowej natury jak i fizycznych możliwości oddziaływania w świecie – tworzymy całość. Wówczas w pełni wykorzystujemy potęgę bycia istotą ludzką, posiadającą fizyczne ciało i dodatkowe możliwości jakie to nam zapewnia.

Wojownik z Syriusza

Jedna z wielu ras układu Syriusza to istoty kotowate, poruszające się w pozycji wyprostowanej na dwóch kończynach, jak ludzie. Wśród nich są także koci wojownicy. Koci wojownik to karta zarówno ideałów wojownika jak i istniejących w nas instynktów. Jest to karta instynktu wojownika, ochraniania innych ale także miłości i duchowości jaką wielu kocich wojowników ma w sercu.

Wrota Arktura

Karta ta symbolizuje przejście pewnego etapu i transformację na poziomie emocjonalnym. Symbolizuje proces uzdrawiania i harmonizowania emocji, oraz potrzebę uwolnienia się od bagażu przeszłości. Otwiera ona nowe horyzonty dla tych, którzy harmonizują swoje emocje i uczucia.

Aktualnie fizyczną talię kart Gwiezdnego Tarota możesz zamówić w promocji! ==> tutaj

Z Gwiezdnymi Pozdrowieniami Autor Tarota Gwiezdnego:
Jakub Qba Niegowski

You cannot copy content of this page