Centrum Rozwoju Osobistego i Percepcji Nadzmysłowej

Potrzebujesz pomocy
Skontaktuj się ze mną

Wylosuj swoje karty Tarota Gwiezdnego na dziś

Pierwsza karta to karta przeszłości, która ma wpływ na teraźniejszość, druga to teraźniejszość czyli przesłanie obecnej energii dla Ciebie, zaś ostatnia to potencjalna przyszłość wynikająca z dotychczasowej trajektorii przeszłości oraz teraźniejszości.

 

Pałac Gwiezdnej Rady

Pałac Gwiezdnej Rady

Karta ta symbolizuje wznoszenie wielkich dzieł, budowanie konstruktów w naszym życiu. Przypomina, że możemy tworzyć rzeczy wielkie i wspaniałe. Karta ta jednak przypomina także o tym, że tworząc wielką budowlę swojego Ja i swoich działań, możemy czasami utracić perspektywę i kontakt z codziennością otaczającego nas świata. Warto upewnić się, że nie żyjemy w wyizolowanej bańce własnych przekonań.

Dar Planetarnego Życia

Dar Planetarnego Życia

Życie na na planecie Ziemia w fizycznym ciele to wyjątkowa okazja do rozwoju oraz osiągnięcia spełnienia tu i teraz. Karta ta symbolizuje wartość skupienia się na wykorzystaniu faktu bycia w ludzkim ciele i rozwoju w świecie materialnym planety Ziemia. Jest to wyjątkowa sytuacja, którą warto wykorzystać w pełni. Karta ta przypomina także o odpowiedzialności za świat, który tworzymy.

Wojownik z Syriusza

Wojownik z Syriusza

Jedna z wielu ras układu Syriusza to istoty kotowate, poruszające się w pozycji wyprostowanej na dwóch kończynach, jak ludzie. Wśród nich są także koci wojownicy. Koci wojownik to karta zarówno ideałów wojownika jak i istniejących w nas instynktów. Jest to karta instynktu wojownika, ochraniania innych ale także miłości i duchowości jaką wielu kocich wojowników ma w sercu.

Aktualnie fizyczną talię kart Gwiezdnego Tarota możesz zamówić w promocji! ==> tutaj

Z Gwiezdnymi Pozdrowieniami Autor Tarota Gwiezdnego:
Jakub Qba Niegowski

© Copyright W CENTRUM ROZWOJU 2020-2024

© Copyright W CENTRUM ROZWOJU 2020-2024

You cannot copy content of this page