Kurs Wychodzenia z Kryzysu – Zmień Swoje Życie w 30 dni

Status
Nie Zapisany
Cena
50 zł
Rozpocznij

Kurs Wychodzenia z Kryzysu

Zmień swoje życie w 30 dni

Autor: Jakub Niegowski

Kryzys ma to do siebie, że zazwyczaj składa się na niego wiele czynników. Problem nie jest więc jeden a wynika z szeregu nawarstwiających się dziedzin. Dlatego, aby wyjść z kryzysu potrzeba zadziałać na wielu polach. W kursie tym znajdziesz skuteczny program działania na wielu frontach w celu poprawy sytuacji i wyjścia z poczucia bycia w kryzysie, aż do poziomu, w którym zbudujesz swoją osobę tak, aby spokojnie radzić sobie z wyzwaniami.

Kurs ten powstał na bazie osobistych doświadczeń. Wszystkie opisane w nim etapy również sam realizowałem osiągając dzięki nim pożądane rezultaty, a proponowane zdrowe nawyki realizuję i stosuję wciąż na co dzień.

Niezależnie od tego, jaki kryzys Ciebie dotyczy – czy to zawodowy, zdrowotny, w związkach, twórczy, czy jeszcze inny – każdy kryzys jest efektem szeregu nakładających się na siebie problemów, z których w pewnym momencie trudno dojrzeć światło na końcu tunelu. Dzięki poradom jakie będziesz otrzymywać każdego dnia przez 30 dni trwania kursu – zyskasz jasny kierunek rozwoju, cel, oraz narzędzie do wyjścia z kryzysu lub przynajmniej poprawy swojej sytuacji, a przecież każda poprawa jest czymś drogocennym, co warto powitać w swoim życiu.

  • Kurs powinien kosztować znacznie więcej, jednak chciałem w ten sposób zrobić prezent osobom potrzebującym, tak aby każdego było stać na udział i uzyskanie pomocy.
  • Kurs zawiera 30 dni z lekcjami po około 30-60 minut dziennie – zależnie od tego ile chcesz czasu poświęcić na praktykę.
  • Każdego dnia otrzymywać będziesz dostęp do nowej lekcji, zachowując cały czas dostęp do wszystkich poprzednich.
  • Kurs możesz robić w swoim tempie, realizując lekcje wtedy kiedy masz czas i ochotę.
  • Dostęp do materiałów kursu otrzymujesz na stałe i w każdej chwili możesz wrócić do poprzednich lekcji lub realizować kurs w swoim tempie.
  • Dostęp do kursu otrzymasz natychmiast korzystając z płatności PayPal.
  • Jeśli nie masz konta PayPal możesz skorzystać również z płatności przelewem.