Odnowa Rytmu Życia w 28 krokach

Odnowa Rytmu Życia w 28 krokach

0

Odnowa Rytmu Życia w 28 krokach

0
Status
Nie Zapisany
Cena
2̵8̵0̵ ̵z̵ł̵ Cena promocyjna! 120 zł!
Rozpocznij

Odnowa Rytmu Życia w 28 krokach

Autor: Jakub Qba Niegowski

Poszerz swoją świadomość i podnieś jakość swojego Rytmu Życia wznosząc się na nowy poziom swojego rozwoju osobistego.

W naszym życiu często zdarza się, że działamy w sposób nawykowy lub brakuje nam jasno sprecyzowanych wskazówek jak mamy działać, aby ogólna jakość naszego życia wzrosła.

Kurs ten dotyczy rozwoju osobistego na wszystkich poziomach, od ciała fizycznego aż po naszą sferę świata wewnętrznego. Wszystkie te obszary naszego istnienia działają w połączeniu. Zdrowe i sprawne ciało pomaga w zachowaniu jasności umysłu oraz dobrego samopoczucia na poziomie wewnętrznym, zaś dbanie o sferę umysłu pomaga w optymalnym funkcjonowaniu naszego ciała.

Rytm Życia, jaki wyznaczasz sobie i realizujesz każdego dnia, decyduje o jakości Twojego istnienia. Warto zatem pielęgnować i poszerzać swoją samoświadomość oraz wykonywać praktyki, które witalizują nasz Rytm Życia, dając nam zdrową, czystą energię oraz pomagają zachować harmonię w życiu codziennym.

Jak ktoś ma problem z systematycznością i motywowaniem się co działania to bardzo fajna pomoc.
- Konrad Radosny
W CENTRUM ROZWOJU
2020-06-23T18:56:15+00:00
Jak ktoś ma problem z systematycznością i motywowaniem się co działania to bardzo fajna pomoc. - Konrad Radosny
Dużo dobrych porad. Dzięki takim przypomnieniom o ważnych rzeczach przez cały miesiąc, udało mi się poprawić pewne rzeczy w moim życiu. Dziękuje.
- Ola Tarczewska
W CENTRUM ROZWOJU
2020-06-23T18:57:06+00:00
Dużo dobrych porad. Dzięki takim przypomnieniom o ważnych rzeczach przez cały miesiąc, udało mi się poprawić pewne rzeczy w moim życiu. Dziękuje. - Ola Tarczewska
Kto czasami się w życiu nie zapomni? Takie kursy pozwalają wrócić na właściwą ścieżkę i pamiętać o tym co jest ważne. Jestem bardzo zadowolony.
- Wojciech Szczęsny
W CENTRUM ROZWOJU
2020-06-23T18:57:59+00:00
Kto czasami się w życiu nie zapomni? Takie kursy pozwalają wrócić na właściwą ścieżkę i pamiętać o tym co jest ważne. Jestem bardzo zadowolony. - Wojciech Szczęsny
0
0
W CENTRUM ROZWOJU
  • Kurs zawiera 28 dni z lekcjami po około 30-60 minut dziennie – zależnie od tego ile chcesz czasu poświęcić na praktykę.
  • Każdego dnia otrzymywać będziesz dostęp do nowej lekcji, zachowując cały czas dostęp do wszystkich poprzednich. 
  • Kurs możesz robić w swoim tempie, realizując lekcje wtedy kiedy masz czas i ochotę. 
  • Dostęp do materiałów kursu otrzymujesz na stałe i w każdej chwili możesz wrócić do poprzednich lekcji lub realizować kurs w swoim tempie.
  • Dostęp do kursu otrzymasz natychmiast korzystając z płatności PayPal.
  • Jeśli nie masz konta PayPal możesz skorzystać również z płatności przelewem.
  • Kurs zawiera wybrane treści wchodzące również w skład „kursu wychodzenia z kryzysu” dostępnego na naszej stronie. Z tego względu nie rekomendujemy go osobom, które ukończyły wspomniany kurs.
You cannot copy content of this page