Centrum Rozwoju Osobistego i Percepcji Nadzmysłowej

Potrzebujesz pomocy
Skontaktuj się ze mną

Nowa Biblia

 

(2017 r.) Nie ma nic gorszego niż religie i filozofie, które zapominają o zdrowym rozsądku.

Religia powinna działać w służbie człowiekowi i być osobistym narzędziem dobrowolnego, świadomego samodoskonalenia.

Książka ta oferuje nowe spojrzenie na osobisty kontakt z Bogiem i jego wyobrażenie oraz szczegółowe ukazanie obrazu świata, co pozwala znaleźć odpowiedzi na wiele pytań nurtujących rozwijającego się człowieka. Jest to propozycja współczesnej neoreligijności, która wyzwala i oddaje kontrolę nad Twoim życiem w Twoje ręce.

Książka stanowi praktyczny przewodnik, komentarz oraz kodeks dający oparcie w dzisiejszym szybko zmieniającym się świecie.  

Original price was: 45,00 zł.Current price is: 28,00 zł.

Nowa Biblia to książka neoreligijna jak ją nazywam. Na pewno nie jest książką religijną poświęcona jakiejś konkretnej religii. Pozbawiona jest nakazów, zakazów, przykazów, ona nie powie Ci w co masz wierzyć „bo jak nie to...” , nie przedstawi jedynie słusznej wersji rzeczywistości, nie głosi żadnych „faktów” które nie są faktami.

Zamiast tego Nowa Biblia jest książka o wierze, o filozofii wiary. Nowa Biblia przedstawia duchowe doświadczenie autora i stara się być uniwersalną podstawą, punktem odniesienia do którego można się odwołać w dzisiejszym chaotycznym i szybko zmieniającym się świecie, w którym nawet najmądrzejsi ludzie często „nie wiedzą już w co wierzyć”.

Nowa Biblia napisana jest tak by uzmysłowić Tobie czytelniku, warstwę duchową w Tobie, z którą być może nieświadomie obcujesz na co dzień i pozwolić Ci w sposób bardziej świadomy a przez to wydajny i bardziej odczuwalny odkrywać w sobie samym duchowość, szlachetność i wsparcie.

Nowa Biblia powstała po to by być taką książką, do której można sobie łatwo sięgnąć od czasu do czasu i pomyśleć „aha, faktycznie, no tak, przecież o tym wiem tylko zapomniałem, dobrze, że mi ktoś przypominał”. Ta książka przypomni Ci moc, którą masz w sobie. Przypomni Ci, jak po nią sięgać i jak jej używać. Przypomni Ci o łączności ze światem duchowym, jaką posiadasz i łatwo możesz ją aktywizować.

Nowa Biblia to książka, która proponuje rozwiązania, obfituje też w praktyczne ćwiczenia i na każdym kroku zawiera propozycje idei i wyobrażeń, z zaznaczeniem, ze Ty sam możesz je dowolnie modyfikować i dostosowywać do własnych potrzeb. Tu nie ma żadnego nakazu stosowania się do czegoś a jedynie użyteczne informacje na temat duchowości na miarę nowej epoki.  

O powstaniu książki Nowa Biblia:

https://youtu.be/RdVe5MVTOEI

© Copyright W CENTRUM ROZWOJU 2020-2024

© Copyright W CENTRUM ROZWOJU 2020-2024

You cannot copy content of this page