Potrzebujesz pomocy?
Skontaktuj się ze mną
Jakub Qba Niegowski

Na Granicy Światów

(2005 r.) “Na Granicy Światów: Księga Tajemnic Międzywymiarowych Magów” to książka praktycznie traktująca o wielu dziedzinach parapsychologia, PSIonika, Magia, OOBE, LD etc. Kontakty z niefizycznymi istotami, podróże poza ciałem, praktyczne odmiany magii – to wszystko i znacznie więcej znajdziesz w „Księdze Tajemnic Międzywymiarowych Magów”. „Na Granicy Światów” to publikacja tak unikatowa, ponieważ pisząc ją starałem się w przystępny sposób zgromadzić i przekazać wiedzę najbardziej wartościową, pisząc objaśnienia, oraz przytaczając przykłady z mojej własnej praktyki. Żadnego lania wody, tylko najcenniejsza i najbardziej praktyczna wiedza podana w przystępny sposób. Efektem tego zamierzenia jest książka zawierająca chyba każdą odpowiedź na pytanie młodego Ezoteryka naszych czasów.

45,00 

Brak w magazynie

Krótko po 2000 roku rozpocząłem prace nad książką, która w zamyśle miała być kompendium wiedzy praktycznej z zakresu psychotroniki i wszelkiego rozwoju paranormalnych zdolności umysłu do postrzegania pozazmysłowego oraz działań opartych na mocy umysłu. Chciałem aby w jednej książce można było znaleźć wszystkie najważniejsze zagadnienia dotyczące postrzegania pozazmysłowego i jego praktycznego użytkowania, poparte praktycznymi przykładami oraz opisami technik pozwalającymi każdemu na własną rękę weryfikować owe zjawiska. 

Do dziś dnia nie znam książki na polskim rynku wydawniczym, która w ramach jednego opracowania zebrałaby i omówiła od tak praktycznej strony tle tematów dotyczących paranormalnych zdolności ludzkiego umysłu i zaoferowała tyle technik praktyki. 

Książka w kolejnym wydawaniu zmieniła tytuł na mniej poetycki a w zamyśle taki, który miał bardziej sugerować jej praktyczny wydźwięk czyli „Kurs Magii Psychotronicznej” oraz ukazała się pod pseudonimem Arcadius (dla nutki tajemniczości) choć z perspektywy czasu uważam, że i ta nazwa ma w sobie za dużo formy poetyckiej, ale przecież nie nazwiemy książki „praktyczny podręcznik psychotroniki, śnienia, podróży poza ciałem, magii… i tak tu mógłbym wymieniać dalej”. 🙂 Było by to na pewno bardziej precyzyjne ale jako tytuł stanowczo za długie. Pragnę jednak aby czytelnik wiedział, że książka jest stricte praktyczna i dotycząca wielu zagadnień, z których temat magii stanowi zaledwie treść jednego z rozdziałów a książka porusza dużo, dużo więcej fascynujących tematów dotyczących zdolności ludzkiego umysłu, postrzegania pozazmysłowego i nie tylko. 

 

Nakład wyczerpany.

 

Jakub Niegowski

You cannot copy content of this page