Centrum Rozwoju Osobistego i Percepcji Nadzmysłowej

Potrzebujesz pomocy
Skontaktuj się ze mną

Kurs Magii Psychotronicznej

(2010 r.) Wszystkim, którzy zaczynają swoją przygodę rozwojem zdolności parapsychicznych, psychotroniką czy magią polecam swoisty podręcznik, z którego można nauczyć się, jak w praktyce doświadczać rzeczy niezwykłych. Książka “Kurs Magii Psychotronicznej” to przewodnik do pracy ze świadomym śnieniem, medytacją, czakrami, teleobserwacją, podróżami poza ciałem i wieloma innymi fascynującymi zdolnościami naszego umysłu. Opracowanie tym bardziej wartościowe, że oparte na własnym doświadczeniu, a nie wyłącznie cudzych opowieściach. Znaleźć w nim można sporo autentycznych przykładów z życia wziętych, co podkreśla wiarygodność książki. A tematyka niełatwa – jest to bowiem kompendium wiedzy, jak stawiać pierwsze kroki w kuszącym, lecz i trudnym do pojęcia świecie metafizycznym.

Książka ta to drugie podrasowane wydanie “Na Granicy Światów”. Otrzymała zupełnie nowy tytuł, mniej poetycki a lepiej oddający zawartość, nową szatę graficzną (trochę za mroczną jak na mój gust ale na pewno bardzo estetyczną). Tytuł ten wydałem pod pseudonimem po części dla tego, że w owym czasie skoncentrowany byłem już na zupełnie na innych tematach a po części dla dodania nutki tajemniczej otoczki.  

45,00 

Brak w magazynie

Pomimo, że książkę tę napisałem wiele lat temu, do dziś jest to chyba najbardziej praktyczny podręcznik w Polsce zawierający zbiór technik pracy z umysłem, poparty przykładami zaczerpniętymi z empirycznego doświadczenia autora.

Kurs Magii Psychotronicznej zawiera omówienie wielu zagadnień, które łączy jeden wspólny element, a jest nim ludzki umysł i zdolności jakie posiada, choć czasem nie zdajemy sobie z tego wcale sprawy.

Kurs Magii Psychotronicznej zawiera w sobie omówienie takich zagadnień jak świadome sny, podróże poza ciałem (OOBE), szeroko pojęte postrzeganie pozazmysłowe, psychotronika, praktyczne elementy niektórych systemów magicznych etc. Jeśli szukasz książki z praktycznymi technikami zamiast czystej teorii to jest to książka dla Ciebie.

Pierwotnie książka w ramach pierwszego jej wydania nosiła tytuł „Na Granicy Światów - księga tajemnic międzywymiarowych magów”, dlatego wraz z jej wznowieniem w drugim wydaniu wraz z wydawcą postanowiliśmy zmienić nazwę na krótszą i bardziej obrazowo mówiącą o czym faktycznie jest. Mimo wszystko dziś po latach myślę, że „kurs magii” to jednak lekka przesada gdyż większość owych technik to nie magia a zdolności i możliwości ludzkiego umysłu a wiele omawianych w niej technik znanych jest zarówno oficjalnej nauce jak i wykorzystywanych na przykład w psychologii etc. Niemniej jednak jako, że w książce znalazło się również miejsce na omówienie niektórych odmian magii i dużo bardziej ezoterycznych zagadnień niż te znane oficjalnej nauce, toteż owa magia w tytule nie jest taka całkowicie nieuzasadniona. Chciałbym jednak aby czytelnik potraktował tą książkę nie jako coś tajemniczego ale jako praktyczny zbiór empirycznych doświadczeń autora wraz z przekazaniem instrukcji jak owe doświadczenia mogą być osiągane i do czego mogą służyć człowiekowi. Kurs Magii Psychotronicznej jest przede wszystkim książką praktyczna i na bazie praktyki napisaną.

O powstaniu książki Kurs Magii Psychotronicznej:

https://youtu.be/XODfVQLt_1o

Nakład wyczerpany.

 

 

© Copyright W CENTRUM ROZWOJU 2020-2024

© Copyright W CENTRUM ROZWOJU 2020-2024

You cannot copy content of this page