Qigong Oczyszczający Narządy

Rejestracja została zamknięta
Magda Ratajczyk

Qigong Oczyszczający Narządy

Organizator: Magda Ratajczyk
 

Zapraszam na warsztat z cyklu “Alchemia Qigong”, na którym poznamy od podstaw formę stworzoną i nauczaną przez Francesco Garri Garripoli “Qigong Oczyszczający Narządy” (Organ Cleansing Qigong). Praktyka tej formy jest doskonała dla wszystkich, niezależnie od wieku i kondycji fizycznej.

Ta unikalna forma pozwala uaktywnić przepływ Qi przez meridiany i uwolnić zablokowaną w ciele energię. Zapobiega tworzeniu się stagnacji zarówno w narządach wewnętrznych, jak też w zewnętrznym polu energetycznym każdego z nich. Dodatkowo równoważy i wycisza układ nerwowy. Potężna moc działania Qigongu Oczyszczającego rozpoczyna i podtrzymuje detoksykację organizmu bez konieczności brania suplementów. Oczyszcza narządy wewnętrzne wypłukując zgromadzone toksyny, przywraca ich równowagę energetyczną oraz pozwala zoptymalizować stan zdrowia i dobrego samopoczucia.
Qigong Oczyszczający jest przepiękną, subtelną formą pracy z Qi na poziomie ciała fizycznego, emocjonalnego, mentalnego. Rozpoczyna się rozgrzewką i równoważeniem energii, a następnie koncentruje się na energetycznym oczyszczaniu i wzmacnianiu płuc, wątroby, żołądka, jelit, nerek, pęcherzyka żółciowego, mózgu i układu nerwowego. Dodatkowo skupimy się na oddechu oraz roli wizualizacji w trakcie wykonywania subtelnych ruchów. Poznamy także ważniejsze punkty akupunkturowe, które wspierają proces detoksykacji oraz wspomagają zdrowie oraz chiński automasaż.

Obejrzymy także film “Qigong – starożytny chiński system uzdrawiania w XXI wieku”, którego reżyserem i producentem jest Francesco Garripoli.

Czym jest Qigong (czyt. czikung)?
– to znane od ponad 5 tys. lat starożytne chińskie zdrowotne ćwiczenia fizyczne, mentalne i oddechowe,
– to holistyczny system oczyszczająco – równoważący ciało i umysł, – to system profilaktyki, powrotu do zdrowia i samorozwoju,
– to nauka, jak wykorzystać energię dla własnego zdrowia, harmonii i równowagi wewnętrznej,
– to tajemnica dobrego zdrowia, młodego wyglądu, długowieczności.
– dla ludzi Zachodu jest ogromnym potencjałem w profilaktyce zdrowotnej, terapiach wspomagających i rozwoju,
– poza akupunkturą, ziołolecznictwem, akupresurą i refleksologią – Qigong jest elementem Tradycyjnej Medycyny Chińskiej.

Prowadzone od kilkudziesięciu lat badania medyczne nad skutecznością Qigong potwierdzają, że te powolne ruchy w połączeniu z oddechem:
– doprowadzają do wewnętrznej równowagi i harmonii przez efektywną redukcję stresu,
– przyczyniają się do zmniejszenia poziomu oddziaływania wielu chronicznych chorób a niektóre z nich pozwalają całkowicie wyeliminować,
– pomagają kontrolować przepływ Qi/energii w ciele, zapobiegają powstawaniu zakłóceń w przepływie w meridianach oraz likwiduje już istniejące blokady,
– powodują wzmocnienie systemu energetycznego człowieka i pobudzają zdolność organizmu do samoleczenia,
– doskonale przyczyniają się do widocznego odwrócenia spadku sprawności fizycznej i umysłowej w starszym wieku.

 

Warsztat poprowadzi Magda Ratajczyk.
Starochińskie ćwiczenia ruchowo-oddechowe Qigong praktykuję od kilkunastu lat m.in. formę Lecący Żuraw, Qi Gong Promienny Lotos – forma dla kobiet, Qigong oczyszczający narządy – Zhang Fu Gong, Wuji Hundun Qigong, Qigong hormonalny Hui Chun Gong, Paldangong. Moi najważniejsi nauczyciele to profesor Liu Zhongchun mistrz Pekińskiego Stowarzyszenia Qigong, Daisy Lee i Francesco Garri Garripoli. Uczestniczyłam w wielu warsztatach Qigong prowadzonych m.in przez Mistrza Shi De Honga z Klasztoru Shaolin, Mistrza Zhang Ming Lianga – eksperta i doradcę Chińskiego Towarzystwa Leczniczego Qigong. Będąc w Chinach miałam okazję poznać szkołę Qigong Mistrza Wan Su Jian.
W zakresie bioenergoterapii, Uzdrawiania Duchowego oraz innych form pracy z energią mam kilkanaście lat praktyki i zawodowy tytuł w rzemiośle

Szczegóły i zapisy bezpośrednio u prowadzącej tel. 604-388-618.

Cena 220 zł (warsztat plus sala).    Nr konta zostanie przesłanym osobom zgłoszonym po zebraniu grupy.

Warsztat odbędzie się w Studio Tańca Latino Cafe na ul. Norwida 4C w Gdyni.

Serdecznie zapraszam
więcej informacji o Qigong na mojej stronie www.zdrowieiharmonia.com.pl

 

Data i czas

9.11.2019 godz 09:30 to
godz 17:00
 

Adres

ul. Norwida 4C, Gdynia
 

Miejsce

Latino Cafe Studio Taneczne
 
 
 

Udostępnij