Czy chcesz zarabiać dobre pieniądze promując inspirujące, wartościowe treści?

Zacznij się rozwijać pomagając innym!

Proponuję Ci zostanie moim partnerem i połowę udziału w zyskach.

Wiele programów partnerskich oferuje zysk na poziomie 5 do 10%. Ja chciałbym abyś naprawdę poczuła/poczuł, że Twoja praca jest doceniania i, że Ci się to opłaca. Dlatego proponuję Ci aż 50% udziału w zyskach ze sprzedaży kursów online dostępnych na stronie.

Uważam, ze zdolność sprzedawania i zaangażowanie w ten proces są bardzo ważne, dlatego tak duży udział w zyskach Ci proponuję.

Jakie są wymagania? Chęci do działania oraz posiadanie konta PayPal na które będą przesyłane Twoje zyski.

Link polecający otrzymasz po aktywacji programu partnerskiego na stronie “Panel Partnerski” (widocznej w menu głównym po zalogowaniu), klikając przycisk „Zostań partnerem”.

Po kliknięciu przycisku „Zostań partnerem” Twój program partnerski zostanie w pełni aktywowany w ciągu kilku godzin. Następnie na stronie panelu partnerskiego zyskasz możliwość skopiowania swojego linku referencyjnego oraz śledzenia zysków.

Link referencyjny to dowolny link do treści na stronie z końcówka: ?ref=twój-numer-id.

Czyli na przykład:
wcentrumrozwoju.pl?ref=10

Może to też być link kierujący bezpośrednio na Kursy Online:
wcentrumrozwoju.pl/kursyonline?ref=10

Lub link do konkretnego kursu – przykładowo:
wcentrumrozwoju.pl/kursy-online/kurs-wahadelkowania-online?ref=10

Jeśli prowadzisz kanał YouTube, podcast czy inną formę przekazu mówionego, mogę przygotować dla Ciebie spersonalizowany link partnerski w stylu: wCentrumRozwoju.pl/TwojaNazwa dzięki któremu w łatwy sposób możesz polecać W Centrum Rozwoju jako partnera czy sponsora podczas swoich audycji i zarabiać.
Abu uzyskać swoją indywidualną nazwę dla linku partnerskiego: napisz wiadomość.

Osoba która wejdzie na stronę z linku z twoją końcówką referencyjną – nieważne na jakie podstrony się uda – będzie traktowana jako polecony przez Ciebie klient i otrzymasz z jej zakupów wynagrodzenie.

Link możesz dodać na swojej stornie internetowej. Możesz skierować zainteresowanych na dział Kursy Online, lub do konkretnego kursu. Możesz także przekazać link bezpośrednio znajomej osobie, która dokonując jakiegokolwiek zakupu na stronie, wzbogaci Cię o połowę wartości danego zakupu.
Pamiętaj, aby link udostępniać tylko osobom zainteresowanym. Spam nie działa i tylko irytuje ludzi więc upewnij się, że link udostępniasz w miejscach, gdzie jest to dozwolone.

Jeśli będziesz mieć jakiekolwiek pytania:
Napisz do mnie

Działajmy razem budując lepszy świat!

Jakub Qba Niegowski