O W Centrum Rozwoju

W Centrum Rozwoju powstało aby być pomocą w rozwoju osobistym oraz duchowym wspierając rozwój człowieka na wszystkich poziomach. Otwieramy przed Wami możliwość eksploracji fascynujących przestrzeni i zagadnień, które łączy wspólny motyw zwieszania świadomości i poziomu rozwoju każdego człowieka.

Strona ta to owoc doświadczeń ponad 20 lat aktywnego zajmowania się zagadnieniami rozwoju ze szczególnym uwzględnieniem zagadnień percepcji nadzmysłowej oraz aktywacji mocy ludzkiego umysłu.

Na łamach serwisu znajdziesz inspirujące artykuły oraz kursy i zajęcia online, głównie moje ale także zaprzyjaźnionych wybitnych w swoich dziedzinach osób, których doświadczenia dodatkowo uzupełnia treść strony.

O założycielu i twórcy W Centrum Rozwoju:
Nazywam się Jakub Qba Niegowski i jako Specjalista Rozwoju Świadomości Nadzmysłowej zajmuję się od ponad 20 lat doskonaleniem technik aktywizacji oraz użytkowania szeroko pojętej percepcji nadzmysłowej przy pomocy wielu rożnych ścieżek i narzędzi. Rozwój percepcji a co za tym idzie zwiększę szeroko rozumianej mocy umysłu człowieka łączę z przekazywaniem wiedzy w zakresie etycznego wykorzystania tych umiejętności, filozofią rozwoju oraz wiedzą z zakresu szeroko pojętej duchowości empirycznej.

Napisz do nas:
Jeśli chcesz się z nami skontaktować napisz na adres e-mail: kontakt@wcentrumrozwoju.pl
lub wyślij nam wiadomość na messengerze: https://www.facebook.com/wCentrumRozwoju