O nas

Witamy wCentrumRozwoju.pl

Od lat pomagamy zgłębiać wiedzę alternatywną co zawsze stanowi milowy krok w sferze rozwoju osobistego.

wCentrumRozwoju.pl to nie tylko portal oferujący nietuzinkowe autorskie treści, których nie zdobędziesz nigdzie indziej. Promujemy wiedzę alternatywną, dostarczamy informacji, edukujemy, ale przede wszystkim tworzymy społeczność ludzi świadomych, czyli takich, którzy do życia potrzebują rozwoju.

Kim jesteśmy:
Założycielem oraz liderem projektu jest Jakub Qba Niegowski. Fascynat nauki i samorozwoju już w latach 90′ stał się pionierem aktywnie działając w obszarach związanych z odkrywaniem i doskonaleniem możliwości ludzkiego umysłu.
Dziś, lata pracy, doświadczeń i badań oferujemy Ci na wyciągnięcie ręki.
Tylko od Ciebie zależy jak dalej pokierujesz swoim życiem.

Słowo od Autora:
Nazywam się Jakub Qba Niegowski. Odkąd pamiętam zajmuje się szeroko pojętym samorozwojem.
Jestem badaczem, pisarzem, niezależnym dziennikarzem, ale przede wszystkim praktykiem, który pisze w oparciu o własne doświadczenia.
Przez wiele lat byłem w moich działaniach osamotniony. W 1997 roku założyłem pierwszy profesjonalny portal zrzeszający badaczy zjawisk paranormalnych: “Gwiezdne Wrota”. W kolejnych latach wiedzę pogłębiałem, prowadziłem doświadczenia i badania, które to przyciągały coraz większą rzeszę osób i tak po latach pracy, kilku napisanych książkach i setkach godzin rozmów z najróżniejszymi środowiskami dotarłem do tego miejsca. Już nie sam, teraz wraz z zespołem fachowców witamy Cię W Centrum Rozwoju. Stworzonym dla Ciebie, dla Was, abyście mogli korzystać z naszej wiedzy i lat naszych doświadczeń. Mamy nadzieję, że uda Ci się z naszą pomocą znaleźć swoją drogę, drogę jednoznacznie prowadzącą do samopoznania i rozwoju.