Warsztaty Online Super-Świadomości

Warsztaty Online Super-Świadomości

0

Warsztaty Online Super-Świadomości

0
Status
Nie Zapisany
Cena
informacja ao cenie oraz zapisach w opisie
Rozpocznij
Ten kurs jest chwilowo niedostępny

Warsztaty Online Super-Świadomości

Prowadzi Jakub Qba Niegowski

Weź udział w przygodzie, która pomoże Ci odkryć i rozwinąć swoje talenty oraz da możliwości szerszego postrzegania świata.

Dzięki tym warsztatom nauczysz się lepiej korzystać z możliwości swojego umysłu – rozwinie się Twoja uważność, spostrzegawczość, dostrzeganie ukrytych dotąd wzorców i prawidłowości, które z kolei dadzą Ci większe możliwości w życiu osobistym i zawodowym.

Warsztaty super-świadomości to coś dzięki czemu możesz doświadczyć, że świat jest czymś więcej i nauczyć się lepiej w tej rzeczywistości nawigować dzięki Świadomości.

Jesteśmy czymś więcej niż tylko fizycznym ciałem, dlatego aby w pełni korzystać ze swoich zasobów, warto abyśmy byli bardziej świadomi swoich ponad-materialnych możliwości i nauczyli się z nich korzystać.

Współpraca w grupie podczas warsztatów daje unikatową okazję do tego aby nie tylko uczyć się ale również weryfikować swoje obserwacje i umiejętności. Dzięki temu, że każde z nas posiada swoją unikatową perspektywę i osobisty pryzmat przez który postrzega rzeczywistości – możemy wspólnie dostrzegać znacznie więcej niż w pojedynkę.

Podczas warsztatów nauczysz się jak działa postrzeganie nadzmysłowe, poznasz techniki, pozwalając na obiektywną weryfikacje postrzegania nadzmysłowego, oraz posiądziesz wiedzę, która już na zawsze będzie stanowiła pomocną perspektywę każdego dnia, także w życiu codziennym zwiększając Twoją świadomość.

Przygoda i nauka w jednym – tym są warsztaty online Super-Świadomości.

Spotkania odbywają się się raz w tygodniu od 20stej do 22:00 i trwają dwa miesiące. Płacisz za miesiąc i decydujesz czy dalej chcesz uczestniczyć. Jak do tej pory nie było przypadku, by osoba zrezygnowała po miesiącu, a to o czymś dobrym świadczy.
Cena to 200 zł za miesiąc.

Spotykamy się w formie video-konferencji (nie musisz używać kamery, wystarczy mikrofon). Możesz łączyć się zarówno z komputera jak i telefonu zależnie jak Ci wygodniej.

Podczas gdy za oknem szara rzeczywistość – dołącz do tych, którzy udają się na wielką przygodę odkrywania tajemnic rzeczywistości i samopoznania. Jesteś czymś więcej niż tylko fizycznym ciałem! Nauczy się z tego korzystać!

Zgłoszenia i dodatkowe informacje e-mail oraz na messengerze.

You cannot copy content of this page