Promocja!

Koszulka męska True Magic: „Soul Reactor” (srebro i melanż)

185,00 

Wyczyść
SKU: Brak danych Kategoria:

Opis

Koszulka męska w kolorze szary melanż ze srebrnym połyskującym wzorem.

Soul Reactor to wzorów, który został zainspirowany magicznym znaczeniem cyfry trzy, oraz bardziej technologiczną interpretacją pracy z energią i sięgania do osobistego duchowego źródła mocy w swojej duszy.

Symbol przywołuje i skupia energię z przestrzeni aby dać jego użytkownikowi dodatkową silę. Jest to także wzór, który pokazuje, że techniczna strona rzeczywistości, oparta na technologii i matematyce ma w sobie również wiele magii i mistycznej siły jeśli tylko zechcemy ją dostrzec i wykorzystać.

Wzór nawiązuje do magicznego znaczenia cyfry trzy.
Trójka to cyfra której magiczną i mistyczną obecność dostrzec można w wielu kulturach całego świata. Zaklęcia powtarzano zazwyczaj trzy razy aby nadać im mocy i podkreślić wagę wypowiadanych słów. W wierzeniach chrześcijańskich istnieje koncept trójcy świętej czyli boskości wyrażającej się w trzech aspektach. Trójka to także trzy podstawowe aspekty istoty ludzkiej: Ciało, Umysł i Duch (dusza).

W centrum symbolu okrąg symbolizuje pierwotne, duchowe Źródło rzeczywistości – Twoje osobiste Źródło z którego stale możesz czerpać życiodajną moc oraz inspirację.
Dodatkowe elementy wpisane w symbol mają funkcję wspierającą i stabilizując.
Soul Reactor to soczewka, która pomaga skupić własną moc i energię zarówno w wymiarze fizycznym jak i duchowym.

Do każdej koszulki dodajemy karteczkę ze specjalnie przygotowanym zaklęciem aktywacyjnym uaktywniającym pełny potencjał magicznego symbolu na koszulce.

You cannot copy content of this page