Promocja!

Koszulka męska True Magic „Drzewo Życia” (złoto i turkus) (Premium!)

185,00 

Wyczyść
SKU: Brak danych Kategoria:

Opis

Koszulka Premium! Wysokiej jakości bawełna (100%), żywy, trwały kolor, wysoka jakość wykonania.
Damska koszulka z krótkim rękawem w kolorze turkusowym ze złotym połyskującym wzorem.

Drzewo jest jednym z najstarszych, obecnym w kulturach całego świata symbolem życia, odrodzenia oraz wiekowej mądrości.

W mitologii nordyckiej drzewo Yggdrasil zwane także Drzewem Światów stanowi podstawę istnienia i to na nim znajdują się światy zarówno bogów jak i ludzi. Przenika ono całą rzeczywistość, oznacza podstawę i siłę życia, które rozkwita do monumentalnych rozmiarów całego wszechświata.

W wierzchnich chrześcijańskich Drzewo Życia znajdowało się w mitycznym ogrodzie Eden obok drzewa „poznania dobrego i złego” a jego owoce miały zapewniać nieśmiertelność.

Większość kultur z całego świata, rozpoznawało w drzewie uniwersalny symbol stabilności, żywotności i wzrostu w skali przekraczającej często ludzkie życie a przez to kojarzono drzewo z wiekową modrością i życiową siłą większą od ludzkiej. To naturalnie sprawiło, że drzewo jest dziś uniwersalnym symbolem zakorzenionym w zbiorowej świadomości i podświadomości całego gatunku ludzkiego. Sięgnięcie po ów symbol przywołuje energię życiową, mądrości oraz wzrost, dając stabilność oraz życiową siłę.

Do każdej koszulki dodajemy karteczkę ze specjalnie przygotowanym zaklęciem aktywacyjnym uaktywniającym pełny potencjał magicznego symbolu na koszulce.

You cannot copy content of this page